Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Olomoucký kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Olomoucký kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Jeseník, Olomouc, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hvězdárna Středisko volného času DUHA Jeseník

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NanoTrade, s.r.o.

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agrovýzkum Rapotín, s.r.o.

Mezi naše aktivity patří vědecká a výzkumná činnost. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Naše instituce poskytuje i poradenství. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zkušebna VUOS, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je součástí naší práce. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Pečlivost naší práce je zaručena. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bioinstitut, o.p.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z našich specializací je poradenství. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sigma Výzkumný a vývojový ústav, s.r.o.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Ochota našich pracovníků je zaručena. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. V oblasti zkoušek dopravní bezpečnosti jsme velice seriozní institucí. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Janků - Meris

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pro chov skotu, s.r.o.- Zkušební a výzkumní ústav

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Ochota pracovníků je u nás garantována. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku