Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Moravskoslezský kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Moravskoslezský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zkušební stanice Rýmařov, s.r.o.

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Pečlivost naší práce je zaručena. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělská zkušební stanice Kujavy, s.r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z našich specializací je poradenství. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oseva Pro, odštěpný závod Výzkumný ústav olejnin Opava, s.r.o.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Ochota pracovníků je u nás garantována. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JKV Test, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítkovice - výzkum a vývoj - technické aplikace, a.s.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Pečlivost je v naší práci zásadní. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIAMO, státní podnik

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce

Jsme ti nejlepší v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SIMUL trust, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADONE - znalecký ústav, s.r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Adrián Czernik

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Ochota našich pracovníků je zaručena. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku