Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Moravskoslezský kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Moravskoslezský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vítkovice - výzkum a vývoj - technické aplikace, a.s.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Pečlivost je v naší práci zásadní. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIAMO, státní podnik

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce

Jsme ti nejlepší v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SIMUL trust, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADONE - znalecký ústav, s.r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Adrián Czernik

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Ochota našich pracovníků je zaručena. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Forsteel, s.r.o.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Naše instituce poskytuje i poradenství. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný Ústav Železniční, a.s.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vědecko-technologický park Ostrava, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÍTKOVICE - Výzkum a vývoj, spol. s r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku