Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Liberecký kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Liberecký kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Česká Lípa, Liberec

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Výzkumný ústav textilních strojů Liberec, a.s.

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní centrum pro výzkum piezoelektřiny Fakulty mechatroniky a mezioborových inženýrských studií- Zkušební a výzkumní ústav

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší instituci je zaručena pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIAMO, státní podnik

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše instituce nabízí i poradenství. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LentiKat´s, a.s.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědeckou institucí zabývající se poradenstvím. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Ochota našich pracovníků je zaručena. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká membránová platforma

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. V naší instituci je zaručena pečlivost. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku