Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Královéhradecký kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Královéhradecký kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Hradec Králové, Jičín, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společnost experimentální archeologie

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sklářský ústav Hradec Králové, s.r.o.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o.

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. V oblasti zkoušek dopravní bezpečnosti jsme velice seriozní institucí. Specializujeme se na oblast genetiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Foton, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Pečlivost naší práce je zaručena. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radomíra Špůrová - výzkumný ústav

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce nabízí i poradenství. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zkušební stanice Trutnov, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je naší náplní. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku