Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Kraj Vysočina)

Zkušební a výzkumné ústavy Kraj Vysočina

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Václav Veleta- Zkušební a výzkumné ústavy

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemservis zkušební stanice Domanínek, s.r.o.

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Pečlivost provází veškerou naši činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav bramborářský Havlíčkův Brod, s.r.o.

Mezi naše aktivity patří vědecká a výzkumná činnost. Jednou z našich specializací je poradenství. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou. Jsme specializovaní na vědu a výzkum v oblasti chemie. Naše výzkumná instituce je zaměřena na obor genetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Timac Agro Czech, s.r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Výživa zvířat je specializací naší vědecké instituce. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENVIREX HOLDING, a.s.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku