Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Jihomoravský kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Jihomoravský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Brno-město, Brno-venkov, Hodonín, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká společnost pro nedestruktivní testování

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alltracel Laboratories, spol. s r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.

Náplní naší práce je vědecká a výzkumná činnost. Jednou z činností naší instituce je poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masarykova univerzita - Mezinárodní politologický ústav

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti. Vědecké bádání provádíme v politologickém ústavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pícninářský, spol. s r.o.

Provozujeme vědeckou a výzkumnou činnost. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LentiKat´s, a.s.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jsme seriozní výzkumnou institucí. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav územního rozvoje

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Výzkum jaderné fyziky je pro nás naprostou prioritou. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumná stanice vinohradnická, s.r.o.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Pečlivost naší práce je zaručena. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Ochota je v naší instituci samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český výzkum, a.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. V naší instituci je zaručena pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku