Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Jihomoravský kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Jihomoravský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Brno-město, Brno-venkov, Hodonín, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Strojírenský zkušební ústav, s.p.

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav zemědělské ekonomiky a informací

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Hlavním oborem naší instituce je poradenství. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Simgeo, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Pečlivě se zabýváme vědou v oblasti chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Enantis, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČAS Znojmo, s.r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Energovýzkum, spol. s r.o.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. U nás dbáme zejména na pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

doc. Ing. Václav Jirsík, CSc.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. V naší instituci je zaručena pečlivost. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro analytickou cytologii

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Jsme institucí, která se věnuje chemii. Naše instituce se specializuje na genetiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Textilní zkušební ústav, s.p.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Ochota našich pracovníků je zaručena. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku