Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Jihočeský kraj)

Zkušební a výzkumné ústavy Jihočeský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: České Budějovice, Jindřichův Hradec, Strakonice, Tábor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Lubomír Šetina, zkušební a výzkumné ústavy

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Pečlivost je v naší práci zásadní. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biologické centrum AV ČR, v. v. i.

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pečlivost naší práce je zaručena. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EVMS, s.r.o.

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jitka Holovská

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. U nás dbáme zejména na pečlivost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technologická a stavební huť, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Pečlivost naší práce je zaručena. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balneologický institut, a.s.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Pečlivost je součástí všech našich činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku