Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Hlavní město Praha)

Zkušební a výzkumné ústavy Hlavní město Praha

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MediLite, společnost s ručením omezeným

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České centrum Institution of Engineering and Technology

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cline C Services, s.r.o.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Astronomický ústav AV ČR, v.v.i.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. V naší instituci je zaručena pečlivost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav radiační ochrany, v.v.i.

Vědecká a výzkumná činnost je naší náplní. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p.

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. Pečlivost naší práce je zaručena. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Kadlusová - Merlin laboratory

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Naše instituce poskytuje i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÝZKUMNÝ ÚSTAV POTRAVINÁŘSKÝ, V.V.I.

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem je biochemie. Jsme institucí se zaměřením na zkoušky dopravní bezpečnosti. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pivovarský a sladařský, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost nás naplňuje. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti. Jsme specializovaní na vědu a výzkum v oblasti chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Geodrilling

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku