Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Hlavní město Praha)

Zkušební a výzkumné ústavy Hlavní město Praha

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Natas, s.r.o.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Pečlivost je v naší práci zásadní. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institute of Applied Biotechnologies, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším základním úkolem. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav radiační ochrany

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SQZ, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Feramat Cybernetics, s.r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Pečlivost je součástí všech našich činností. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Šprinc - Šprinc-Dynex

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SVÚM, a.s.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědeckou institucí zabývající se poradenstvím. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká parazitologická společnost

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Výzkum jaderné fyziky je pro nás naprostou prioritou. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s.p.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BBT-MATERIALS PROCESSING, s.r.o.

Naší náplní je vědecká a výzkumná činnost. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku