Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Hlavní město Praha)

Zkušební a výzkumné ústavy Hlavní město Praha

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jaroslav Šprinc - Šprinc-Dynex

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SVÚM, a.s.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědeckou institucí zabývající se poradenstvím. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká parazitologická společnost

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Výzkum jaderné fyziky je pro nás naprostou prioritou. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s.p.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BBT-MATERIALS PROCESSING, s.r.o.

Naší náplní je vědecká a výzkumná činnost. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Imet, s.r.o.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká ekonometrická společnost

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Makropulos

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pečlivost naší práce je zaručena. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav bezpečnosti práce

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. V oblasti zkoušek dopravní bezpečnosti jsme velice seriozní institucí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INOVEOS, s.r.o.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce nabízí i poradenství. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku