Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce > Zkušební a výzkumné ústavy (Hlavní město Praha)

Zkušební a výzkumné ústavy Hlavní město Praha

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Zkušební a výzkumné ústavy? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Zkušební a výzkumné ústavy v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horský, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Na náš výzkum jaderné fyziky se můžete spolehnout. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aktivity pro výzkumné organizace, o.p.s.

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Jsme seriozní výzkumnou institucí. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČESKÁ AKADEMIE ZEMĚDĚLSKÝCH VĚD

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav paliv a maziv, a.s.

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

C.R.O. PLACEMENT, s.r.o.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GMT Europe, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším posláním. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro vyšetřování potravin, spol. s r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CSOD Celostátní služba osobní dozimetrie, s.r.o.

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav vodohospodářský T.G. Masaryka

Naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti jsou velice kvalitní. Ochota našich pracovníků je zaručena. Výzkum jaderné fyziky je pro nás naprostou prioritou. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CancerTech, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku