Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické zboží a léčiva

Zdravotnické zboží a léčiva

Seznam naší společnosti představuje kvalitní zdroj informací zaměřených na organizace a firmy působící v oblasti Zdravotnické zboží a léčiva. Zde vám jej nabízíme k nahlédnutí.

 

Tipy: Teploměr, Polohovací lůžko, Invalidní vozík, Chodítko, Ortéza, Tlakoměr, Eshop

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miroslav Koláček - prodej a servis RTG přístrojů

Naše firma se specializuje na prodej zdravotnického zboží. Nakupujte u nás za výhodné ceny zdravotnické zboží a léčiva. Naše zdravotnické zboží vám vždy ochotně představíme a poradíme vám s výběrem. Naše nabídka je plná zboží splňující normy. Jednorázové i dlouhodobé kontaktní čočky u nás můžete pořídit výhodně. Máme širokou nabídku očních kapek. I váš nákup můžete zaplatit na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linera, s.r.o.

Naše firma vám může nabídnout prodej zdravotnického zboží. Jsme tu pro vás a se vším vám ochotně poradíme. Můžete si u nás vybrat zboží v té nejlepší kvalitě. Naše zboží splňuje veškeré normy. Perfektní znalost zdravotnického zboží je pro nás samozřejmostí. Kvalitní zdravotnické zboží i léčiva si u nás snadno pořídíte za výhodnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RENART, spol. s r.o.

Zdravotnické zboží je u nás k dispozici ve vysoké kvalitě. Jsme seriozní firma nabízející zdravotnické zboží a léčiva. Profesionalita, vstřícnost a ochota je pro nás prvořadá. Zajišťujeme široký sortiment zdravotnického zboží a léčiv za výhodné ceny. Nabízíme vám také poradenské služby v oboru zdravotnictví. Odborná znalost našeho sortimentu je pro nás prioritou. Zajistíme vám zdravotnické zboží a léčiva prověřené kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CSO Ostrava, s.r.o.

Jsme firmou, která se věnuje prodeji zdravotnického zboží. Máme široký výběr kontaktních čoček. Ze sortimentu léčiv vám můžeme nabídnout také oční kapky. V nabídce našeho eshopu najdete velký výběr zdravotnického zboží. Nabízíme vám splátkový prodej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inhor, s.r.o.

Naše firma vám může nabídnout prodej zdravotnického zboží. Můžeme vám nabídnout široký sortiment kontaktních čoček. Také oční kapky jsou součástí naší široké nabídky na zdravotnické zboží a léčiva. Prodáváme léky, za jejichž kvalitu ručíme. Dražší zboží u nás můžete koupit na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ortotika - Protetika, s.r.o.

V našem prodeji nabízíme velký sortiment zdravotnického zboží. Kontaktní čočky jsou dalším produktem, který v sortimentu zdravotnického zboží nabízíme. Nabízíme veškeré ortopedické pomůcky. K prevenci i terapii nabízíme oční kapky. Do širokého spektra našeho zdravotnického zboží patří také léky. Můžete si u nás vybrat ze široké nabídky ortéz. Nabízíme vám splátkový prodej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vetbazar, spol. s r.o. - e-shop

Naše společnost vám zprostředkuje prodej zdravotnického zboží. Ochotně vám pomoci je pro nás samozřejmostí. Spolehněte se na znalosti našich zaměstnanců. Zaručujeme, že veškeré naše zdravotnické zboží splňuje dané normy. Aby jste u nás pořídili to správné zdravotnické zboží, využijte služeb našeho poradenství. Nakupujte u nás za výhodné ceny zdravotnické zboží a léčiva. Nakupujte zdravotnické zboží a léčiva seriózně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurex medica, spol. s r.o.

Prodáváme zdravotnické zboží všeho druhu. Vysoká kvalita zdravotnického zboží a léčiv je u nás samozřejmá. Jednorázové i dlouhodobé kontaktní čočky u nás můžete pořídit výhodně. Můžeme vám nabídnout různé lékařské přístroje. Můžeme vám nabídnout velmi kvalitní kosmetiku. V sortimentu zdravotnického zboží vám můžeme nabídnout také teploměry. K prevenci i terapii nabízíme oční kapky. Zaměřujeme se na nabídku léků nejvyšší kvality.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Schafferová, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá prodejem zdravotnického zboží a nabízí opravdu široký sortiment. Kvalitní kontaktní čočky různých typů jsou u nás také k dispozici. Pro léčbu očí i k prevenci nabízíme kvalitní a účinné oční kapky. Naše zboží vám až domů dopravíme zdarma. Nabízíme vám splátkový prodej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Závodní výbor Sklárny Kavalier, a.s.

Výhodná nabídka zdravotnického zboží čeká na váš nákup. Poskytujeme zdravotnické zboží a léčiva vysoké kvality. Pokud preferujete výhodnou cenu, nakupujte zdravotnické zboží i léčiva právě u nás. Spolehlivé kontaktní čočky z naší nabídky vám budou dobře sloužit. Oční kapky jsou dalším produktem ze sortimentu léčiv, který máme v nabídce. Zdravotnické zboží z naší nabídky můžete zakoupit i na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku