Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické zboží a léčiva

Zdravotnické zboží a léčiva

Seznam naší společnosti představuje kvalitní zdroj informací zaměřených na organizace a firmy působící v oblasti Zdravotnické zboží a léčiva. Zde vám jej nabízíme k nahlédnutí.

 

Tipy: Teploměr, Polohovací lůžko, Invalidní vozík, Chodítko, Ortéza, Tlakoměr, Eshop

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Phamos Central & Eastern Europe, s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej zdravotnického zboží a léčiv. Ochotně vyhovíme vašim potřebám a přáním. U naší firmy je serioznost a ochota samozřejmostí. Pří výběru léčiv a zdravotnického zboží požádejte o radu náš výborně znalý personál. Přijďte si k nám pro kvalitní zdravotnické zboží a léčiva. Jsme profesionálové na poradenství v sortimentu zdravotnického zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prodepharm Praha, s.r.o. - Lékárna U sv. Vojtěcha

Naše firma prodává zdravotnické zboží širokému spektru zákazníků. Pokud hledáte ty nejlepší kontaktní čočky, obraťte se na nás. Mezi naše produkty patří také kosmetika. Věnujeme se prodeji očních kapek. Do našeho sortimentu patří široký výběr léků. V sortimentu zdravotnického zboží najdete velký výběr tlakoměrů. I váš nákup můžete zaplatit na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euphar, s.r.o.

V našem prodeji nabízíme velký sortiment zdravotnického zboží. Poskytujeme zdravotnické zboží a léčiva vysoké kvality. U nás se setkáte pouze se zbožím splňujícím všechny potřebné normy. Pomůžeme vám ochotně při koupi zdravotnického zboží. Jedině u nás se setkáte se seriózním přístupem ke každému vašemu nákupu. Do naší široké nabídky zdravotnických produktů patří také léčiva..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Kunčický - Lékárna Dr. Kunčického

Zdravotnické zboží je u nás k dispozici ve vysoké kvalitě. Jsme odborníci na zdravotnické poradenství. Vysoká kvalita zdravotnického zboží a léčiv je u nás samozřejmá. Naše firma vám seriozně dodá veškeré zdravotnické zboží. Náš sortiment je opravdu široký, a tak vám s ochotou pomůžeme při jeho výběru. Fungujeme také jako lékárna. Zajistíme vám účinné léky z našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Megamed, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje zejména na prodej zdravotnického zboží. Jsme seriózním prodejcem kvalitních zdravotnických potřeb a léčiv. Můžeme vám nabídnout kvalitní znalosti zdravotnického sortimentu. U nás naleznete pouze sortiment splňující normy a podléhající nejpřísnějším kontrolám. Využijte naše poradenství při výběru zdravotnického zboží podle vašich představ a požadavků. Za velmi výhodné ceny u nás nakoupíte zdravotnické zboží a léčiva. Vysoká kvalita zdravotnického zboží a léčiv je u nás samozřejmá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Eva Adamová - Lékárna U Bílého jednorožce

Věnujeme se prodeji zdravotnického zboží. Připravili jsme pro vás výhodné ceny našeho zboží. Zaměřujeme se také na poradenství v oblasti zdravotnictví. Zaručujeme vám, že u nás seženete zdravotnické zboží vždy v té nejlepší kvalitě. Obraťte se s nákupem na náš znalý personál. Zaměřujeme se na prodej kvalitních léků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pharmexx, s.r.o.

Zdravotnické zboží je u nás k dispozici ve vysoké kvalitě. K našim přednostem patří perfektní znalost zdravotnického zboží. V naší nabídce najdete velký výběr kontaktních čoček. Můžeme vám nabídnout účinné oční kapky. Zboží z naší nabídky můžete nakoupit také na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

J & H Lékárny, s.r.o. - Lékárna Letňany

Činnost naší firmy je zaměřená na prodej zdravotnického zboží. Lékárna, kterou provozujeme, nabízí velký výběr zdravotnického zboží a léčiv. Zaměřujeme se mimo jiné na prodej kontaktních čoček. Do naší nabídky léčiv patří také oční kapky. V naší nabídce naleznete velký výběr léků. Dodáváme kvalitní a účinné vitamíny. Na výběr máme také velké množství tlakoměrů. Sortiment zdravotnického zboží naleznete také na našem eshopu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valosun, a.s.

Naše firma prodává zdravotnické zboží širokému spektru zákazníků. V rámci našeho zdravotnického zboží prodáváme i kontaktní čočky. Můžeme vám nabídnout účinné oční kapky. Realizujeme prodej také na eshopu. Dražší zboží u nás můžete koupit na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PharmDr. Helena Součková - Lékárna U Spasitele

Jsme význačná firma v oblasti prodeje zdravotnického zboží i léčiv. Disponujeme kvalifikovaným personálem pro prodej a poradenství. Kvalitní zdravotnické zboží a léčiva jsou vám u nás běžně k dispozici. Zaručujeme serioznost při jednání se zákazníky. Zaručujeme vám vždy výhodné ceny. Objednejte si u nás zdravotnické zboží, které splňuje normy. S ochotou vám poradíme při výběru zdravotnického zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku