Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické zboží a léčiva

Zdravotnické zboží a léčiva

Seznam naší společnosti představuje kvalitní zdroj informací zaměřených na organizace a firmy působící v oblasti Zdravotnické zboží a léčiva. Zde vám jej nabízíme k nahlédnutí.

 

Tipy: Teploměr, Polohovací lůžko, Invalidní vozík, Chodítko, Ortéza, Tlakoměr, Eshop

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lékarna Svitava

Jsme význačná firma v oblasti prodeje zdravotnického zboží i léčiv. V oblasti zdravotnictví se zabýváme také prodejem kosmetiky. Naleznete u nás velký výběr zdravé, kvalitní a prověřené dětské výživy. Do našeho sortimentu patří také čaje. Objednat si u nás můžete různá homeopatika. V prodeje se zaměřujeme na nabídku léků. V sortimentu zdravotnického zboží nabízíme také vitamíny. Využijte naší nabídky kvalitních veterinárních přípravků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnické potřeby- INTER META Ostrava

U nás prodáváme kvalitní zdravotnické zboží. Naší náplní je také poradenství v oboru zdravotnictví. Odborná znalost našeho sortimentu je pro nás prioritou. Využijte naší nabídky zdravotnického zboží, které splňuje veškeré normy. U naší firmy, která se specializuje na zdravotnické zboží, je serioznost samozřejmostí. Zabýváme se prodejem různých rehabilitačních pomůcek. Pro lidi s omezenou schopností pohybu nabízíme invalidní vozíky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CARISMED

Zdravotnické zboží všeho druhu je u nás k dispozici. Kvalita našeho zboží je prověřená. Veškerý náš sortiment zboží a léčiv splňuje normy. Naši zaměstnanci mají příjemné a ochotné vystupování. Odborná znalost našeho sortimentu je pro nás prioritou. Disponujeme obsáhlým sortimentem léčiv a zboží za výhodnou cenu. Našim zákazníkům nabízíme profesionální poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SENSOLITE CZ, s.r.o.

V naší firmě se zabýváme prodejem veškerého zdravotnického zboží. Kvalita našich produktů je pro nás prioritou. Pří výběru léčiv a zdravotnického zboží požádejte o radu náš výborně znalý personál. U nás naleznete pouze sortiment splňující normy a podléhající nejpřísnějším kontrolám. Naše výhodná cena vás zaručeně potěší. Ochota je pro nás při komunikaci se zákazníkem samozřejmostí. Také serióznost je u nákupu u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BIOMEDICA ČS, s.r.o.

Zajišťujeme prodej kvalitního zdravotnického zboží. Disponujeme kvalifikovaným personálem pro prodej a poradenství. Můžete si u nás objednat zdravotnické zboží splňující normy. Profesionalita, vstřícnost a ochota je pro nás prvořadá. Najdete u nás vždy kvalitní zdravotnické zboží. V oblasti zdravotnického zboží a léčiv jsme pro vás seriózním partnerem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASSISTA CZECH, spol. s r.o.

Přinášíme vám nejrůznější druhy zdravotnického zboží za dobrou cenu. Můžete se spolehnout, že nabízíme jen zboží splňující normy. Pokud preferujete výhodnou cenu, nakupujte zdravotnické zboží i léčiva právě u nás. S nákupem vám poradí náš výborně znalý personál. Jsme seriozní firma nabízející zdravotnické zboží a léčiva. Kvalita zboží, které nabízíme, je pro nás důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MENSADENT, s.r.o.

Jsme firmou, která prodává zdravotnické zboží. Náš personál jedná s klienty vždy ochotně. Naše znalosti zdravotnického zboží a léčiv jsou prověřené. Máte záruku, že naše zboží splňuje veškeré normy. Ve výčtu našeho sortimentu najdete také lékařské přístroje. Jsme dodavatel kvalitních léků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KI - MET, s.r.o.

Špičkové zdravotnické zboží u nás zakoupíte za výhodných podmínek. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout kvalitní zdravotnické zboží. Náš sortiment je opravdu široký, a tak vám s ochotou pomůžeme při jeho výběru. V oblasti zdravotnického zboží nabízíme kvalitní znalosti. Váš nákup bude u nás probíhat maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELLA-CS, s.r.o.

Prodej zdravotnického zboží je hlavní činností naší společnosti. Máme široký výběr zdravotnického zboží splňující normy. Obraťte se s nákupem na náš znalý personál. Zdravotnické zboží a léčiva u nás nakoupíte za výhodné ceny. Najdete u nás vždy kvalitní zdravotnické zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medatron, spol. s r.o.

S kvalitním zdravotnickým zbožím z našeho obchodu budete spokojeni Můžete si u nás vybrat z velkého množství kontaktních čoček. Nakupujte oční kapky u nás. Zaměřujeme se na distribuci léků. Glukometry, které nabízíme, vám přesně změří obsah cukru v krvi. Umožňujeme nákup zboží na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku