Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Libuše Nováková - v

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FERTIMED, s.r.o.

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Zajišťujeme také odborné poradenství. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Naše pracoviště pro bioplastiku nabízí omlazovací, korekční a zvětšovací zákroky bez klasické operace Naši lékaři se věnují především chirurgickému oboru. Poskytujeme kompletní ambulantní gynekologickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Stanislav Richter

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Zabýváme se chirurgií, která patří mezi nejtěžší medicínské obory. Nabízíme veškeré ortopedické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Slavíček

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Naši dětští lékaři jsou zkušení odborníci. Nabízíme veškeré ortopedické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Petra Feglerová, psycholog

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Připravíme vám odborné konzultace. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Nabízíme standardní léčebnou a preventivní péči pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Jakubowiczová - Komplexní domácí péče

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Individuální přístup je nám vlastní. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GENNET, s.r.o.

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tomáš Madrý

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Slavíček

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Naše oddělení je uzpůsobeno také dětským pacientům. Nabízíme veškeré ortopedické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku