Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Preventa, spol. s r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Milan Dvořák

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Naše veterinární ordinace dodržuje zásady wellfare..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Tesarčíková, gynekolog

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. K našim službám řadíme také konzultace. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaromír Řehoř

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRACTICOM, s.r.o.

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Poskytujeme odborné konzultace. Garantujeme vám individuální přístup. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eliška Roučková,Psychologické a psychiatrické ordinace

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poliklinika Spořilov, s.r.o.

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární klinika Ostrov - MVDr. Kateřina Valnohová

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. U nás klademe důraz na individuální přístup. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Huvarová, urolog

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Poskytujeme samozřejmě také konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Boris Milberger

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Rádi vám poskytneme konzultace. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku