Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Hana Lankočí, praktický lékař

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. U nás se budete cítit příjemně. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Horáková - provozovatel veterinární kliniky

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme konzultace. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Dagmar Dopitová

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Navštivte se svým mazlíčkem naši veterinární ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Štefan Lišaník - plastická a esteticka chirurgie Ostrava

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Provádíme bioplastické operace, při kterých se místo cizích materiálů využívá vlastní tělní vazivo. Ošetří vás erudovaní odborníci na chirurgii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Yurmax - Zubní ordinace

Pražská zubní ordinace Yurmax nabízí komplexní zubní péči, která plně odpovídá nejnovějším trendům v současné stomatologii. Odborníci naší zubní ordinace na Praze 5 sestavují individuální plán léčby a zákroků tak, aby proces byl vždy co nejúčinnější.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Čerbák, CSc.-chirurgie

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Navrátík, stomatolog

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Základem našich služeb je individuální přístup. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Na konzultaci u nás se budete těšit. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Kučerová

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Skleničková, alternativní léčba

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDR. JIŘÍ HOMOLKA - veterinární ordinace

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku