Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Eduard Gopferd - veterinář

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Naše veterinární ordinace poskytuje zdravotnické služby vašim domácím mazlíčkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Richard Havel- Gynekologicka ordinace

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Náš individuální přístup vás potěší. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. Poskytujeme kompletní ambulantní gynekologickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MEDEX, s.r.o.

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Fajkus

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. Základem našich služeb je individuální přístup. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Vodičková - Rehabilitace Sobotka

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Helena Zemánková

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Svým klientům nabízíme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Libor Dolák - kovář

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GYNOSAN, s.r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přeloučská poliklinika - Oddělení neurologie

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Danuše Pevná, praktický lékař

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku