Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Charita Valašské Klobouky

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

G-Medica screening s.r.o.

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Využijte našich znalostí aktuálních změn. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Juránková

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Svým klientům garantujeme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASPEN AESTHETIC CLINICS

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. S naší odbornou péčí budete skutečně spokojeni. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Zabýváme se chirurgií, která patří mezi nejtěžší medicínské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeňka Scheinerová - Rehabilitační lékaři

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Zahradníková, zubní technik

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Náš individuální přístup jistě oceníte. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Naše stomatologická laboratoř vyrábí nejen profesionální zubní chrániče pro vrcholové i rekreační sportovce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Šerá - Pečovatelské služby

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oční klinika LIBEREC, s.r.o.

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Rada, interní ordinace

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivanka Lukešová, plicní lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku