Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Daniel Štrobl,poradenství

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Poskytneme konzultaci každému. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otakar Berkovec

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prooptik

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Nabízíme vám individuální přístup. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární ambulance - Hořice MVDr. Pavel Smíšek

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Wiedermannová,gynekologie

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Sikorová

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Poskytneme konzultaci každému. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Radmila Kavanová - psycholog

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Využijte našich znalostí aktuálních změn. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Individuální přístup je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Šafář

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Svým klientům garantujeme individuální přístup. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NeuroCentrum, s.r.o.

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Stanislav Počta SP VEDIS

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku