Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Monika Hammerová- Praktický lékař pro dospělé

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Snažíme se neustále zlepšovat služby nabízené dospělým pacientům. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Potůčková

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zdenek Kotvan- alternativní medicína

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Poskytujeme různé druhy regresní terapie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmil Pok, veterinární ordinace

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. K našim službám řadíme také konzultace. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Pokud má váš domácí mazlíček nějaký problém, přijďte nám ho ukázat do naší veterinární ordinace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anna Czespivová,gynekologie

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Náš individuální přístup vás potěší. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči pro ženy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivan Pár, lékař ORL

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Blanka Rajnochová-Praktický lékař.

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Bohumír Jankovský-Stomatologická ordinace.

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miroslav Hadaš - léčitel

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Poskytneme vám také kvalifikované zdravotní konzultace. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Dagmar Caltová - Veterinární ordinace

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku