Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Milan Karpianus, interní ordinace

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Otto Štach,odborný lékař

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. František Kalina

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Poskytujeme systematickou odbornou péči. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Poskytujeme také konzultace. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Solar - stomatologie

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá Ošetřovatelská Služba - SOS, s.r.o.

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Můžete také využít naše poradenství. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Do naší dětské ordinace přijímáme nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Čamek-Interní ordinace

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Čierná Peterová plicní lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslava Knyblová

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. Registrujte se do ordinace praktického lékaře pro dospělé a využívejte naše služby. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Staňková - stomatologie

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku