Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Slavíčková - rehabilitace

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Podzimná

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Provozujeme moderně zařízenou stomatologickou laboratoř.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Kousalová

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Hulec - Interní ordinace

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdena Müllerová

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Češková

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Šauer

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. Jsme stomatologická laboratoř spolupracující s více zubními ordinacemi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Kopřivnice - Dům pokojného stáří

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Můžete také využít služeb naší odborné péče. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OnePlus s.r.o.

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. S našimi konzultacemi je nakupování radost. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku