Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PhDr. Vlastimil Sojka - psychologická kancelář

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. U nás klademe důraz na individuální přístup. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní nemocnice Příbram - Anesteziologicko-resuscitační oddělení

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Obor všeobecné chirurgie se velice rychle rozvíjí, a proto se naši lékaři neustále vzdělávají. Nabízíme veškeré ortopedické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Eduard Gopferd - veterinář

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Naše veterinární ordinace poskytuje zdravotnické služby vašim domácím mazlíčkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Richard Havel- Gynekologicka ordinace

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Náš individuální přístup vás potěší. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. Poskytujeme kompletní ambulantní gynekologickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MEDEX, s.r.o.

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Fajkus

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. Základem našich služeb je individuální přístup. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Zapletálková-psychiatr

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Objednejte se k nám na konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská nemocnice Ostrava - Psychiatrická ambulance I. a ordinace pro léčbu závislostí

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Libor Dolák - kovář

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GYNOSAN, s.r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku