Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jana Mrázková - Oční ordinace

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Můžete využít naší odborné péče. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Kleibl RTG oddělení- Radiodiagnostické ordinace

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Každou vaši objednávku řešíme individuálně. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. U nás se budete cítit příjemně. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Zavadilová- Stomatologická laboratoř

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zubní ordinace MUDr.Zavadilová

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární výjezdová ordinace

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Boudyšová-gynekolog

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Lehká - Soukromá oční ordinace

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Poskytujeme odbornou péči. Náš dětský lékař nabízí kvalitní zdravotnické služby dětem a dorostu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eleonora Róza Zaczek Kidon

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kummerová

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FLORA CLINIC, s.r.o.

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Zabýváme se chirurgií, která patří mezi nejtěžší medicínské obory. Poskytujeme rehabilitace zaměřené na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku