Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Psychologická poradna v Olomouci individuální, partnerská, manželská a rodinná Mgr. Zdeněk Myslikovjan

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. V naší psychologické poradně se vám budou věnovat zkušení psychologové..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Protinikotinové centrum, s.r.o.

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Strážnice

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavol Skalka

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Nabízíme pacientům ambulantní rehabilitační léčbu v plném rozsahu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pro Sanum, a.s.

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Frajtová-praktický lékař

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Štěpánková, revmatologická ordinace

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. I vy můžete využít naši odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pracoviště DOPRAVNÍ PSYCHOLOGIE

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Poskytujeme také zdravotnické poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Veronika Vojáčková

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov U Anežky, poskytovatel sociálních služeb

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Nabízíme vám individuální přístup. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku