Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Ivana Pirochtová

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milada Lukácsová - praktičtí lékaři pro děti a dorost

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdenka Staňková - psychiatrie

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HemaLab, s.r.o.

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Provádíme také konzultační činnosti v oblasti mikrobiologie. Na našem imunologickém oddělení se skvěle vyznáme v poruchách obranyschopnosti a jejich následné léčbě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JICIN - vet, s.r.o.

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Naše ortopedické oddělení se zabývá vrozenými i získanými deformitami a poraněním pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Antonín Matějovský - Gynekologická ordinace

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Pokud máte nějaký intimní problém, navštivte naši gynekologickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kardiologické centrum MUDr. Janky Škrobákové, s.r.o.

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Odborná péče našich zdravotníků je u nás zaručena. Základem našich služeb je individuální přístup. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Steinbauerová - Ordinace praktického lékaře.

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Šára - ordinace etikoterapie

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Nabízíme vám individuální přístup. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Králová- farmaceutický laborant.

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku