Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Viola Gottwaldová

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Zajišťujeme také odborné poradenství. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. V naší ambulanci zajišťujeme kompletní gynekologickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeněk Kresa - ORL

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslav Pávek- praktický léakř

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Užijte si u nás individuální přístup. U nás na vás čeká nejen praktický lékař pro dospělé, ale také profesionální personál a přívětivé prostředí. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Voráčková- Stomatologická ordinace

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Kateřina Veselá

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Můžete také využít naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Iva Hejnyšová- Záchranné služby

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Vyznáváme zásady odborné péče. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Štěpánek

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Náš individuální přístup vás potěší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Hlavatá - ORL ordinace

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. U nás se budete cítit příjemně. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniel Hudeček - praktický lékař

Nabízíme odborné zdravotní služby. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Poskytujeme zdravotní služby pro dospělé na vynikající úrovni. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdena Sýkorová- Stomatologická ordinace

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku