Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Pavel Štěpánek,interní ambulance

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. S naším individuálním přístupem jsou klienti spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kristýna Lišková

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslav Hromada, lékař

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Specializujeme se na zdraví dospělých osob..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stomatologie Ječná 1

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Preferujeme individuální přístup. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katarina Peterková

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Součástí námi poskytovaných služeb je i odborná péče. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. S našimi konzultacemi je nakupování radost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Kryglová

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Wirthová - interna

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Náš individuální přístup jistě oceníte. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kosmeticko - regenerační institut, s.r.o.

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Nabízíme široké spektrum odborné péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Kopečný, doktor pro dospělé

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum stomatologické péče

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Vždy klademe důraz na individuální přístup. Budeme potěšeni, pokud si z široké nabídky ordinací plastické chirurgie vyberete právě nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku