Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Drahomír Gabzdyl, stomatolog

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Poskytujeme samozřejmě také konzultace. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Pokud vás trápí zub, navštivte naši stomatologickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kučvová

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Budeme rádi, pokud si pro předporodní péči vyberete naše oddělení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Martina Opichalová-Ordinace

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Marcela Baštářová

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Poskytujeme logopedické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Poláková - pediatrie

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Objednat se u nás můžete také na konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Sivá, stomatolog

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. U nás klademe důraz na individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Nebojte se konzultace s námi. Přijďte na preventivní prohlídku do naší stomatologické ordinace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Petrová, zdravá výživa

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. U nás zažijete opravdu individuální přístup. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Nebojte se konzultace s námi. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Eva Kocábková,ordinace

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Eva Kocábková

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Emilie Spáčilová - dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. U nás zažijete opravdu individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku