Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Irena Rumanová - Pečovatelské služby

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rafael Nieslanik

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Odborná péče je vám u nás vždy zajištěna. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Špačková , praktický dětský lékař

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Náš individuální přístup jistě oceníte. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Květoslava Konopáčová,rehabilitace

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Můžete také využít naše poradenství. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Při rehabilitaci se vám budou věnovat naši fyzioterapeuti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Kolmanová - NETWORK STUDIO

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Můžete využít naší odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Uničov

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko prevence a léčby drogových závislostí - DROP IN, o.p.s.

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Vyhnálková - Interní ordinace

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Ichnovská, praktický lékař

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku