Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doc. PhDr. Jiří Kulka, CSc.

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská poliklinika Uherský Brod,

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Adamcová - Alternativní medicína

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. S našimi konzultacemi je nakupování radost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Bohuslav Sehnal, veterinární ordinace

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Poskytujeme péči na vysoké úrovni s důrazem na individuální přístup. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Využijte naši nabídku na konzultace. V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Roman Kříž - Gynekologická ordinace

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Spolehněte se na naše konzultace. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Krátká

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Zajišťujeme také odborné poradenství. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Patricie Anzari, CSc.

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

POLIKLINIKA AGEL

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře. Nabízíme rozsáhlé služby v oblasti všeobecné ortopedie. Při rehabilitaci se vám budou věnovat naši fyzioterapeuti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karel Robětín

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Každou vaši objednávku řešíme individuálně. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Miloš HAVELKA - ZVĚROPÉČE

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku