Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dotek, z.ú.

Společnost Dotek z.ú. vznikla, aby napomáhala v důstojné péči o seniory. Cílem je vytvoření komplexní zdravotnické a sociální péče o potřebného klienta, aby mohl žít co nejdéle tam, kde se cítí být doma. Vyžaduje-li jeho situace setrvání v našem pobytovém zařízení odlehčovací služby, chceme se ubírat s našimi klienty společnou cestou tak, aby jejich smysly byly stimulovány a naše komunikace s nimi odpovídala úrovni jejich vnímání. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. U nás se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Oldřich Hülle-chirurg

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Ungerová-Neurologie a rehabilitace

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Trápí-li vás epilepsie, díky naší neurologické ambulanci ji budete mít pod kontrolou. Rehabilitační cvičení provádějí zkušení pracovníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslava Ráčková

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Nabízíme konzultace na odborné úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Strejčková

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soběslav Uhlíř - gynekologie

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Jistě oceníte náš individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Pajorová

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Odborná péče je vám u nás vždy zajištěna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslav Šulc, privátní gynekologická ordinace

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Naši klienti oceňují individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h.

Komplexní služby dentální hygieny. Odstranění zubního kamene, pigmentace, povlaku a bakterií. Vstupní hygiena, nácvik techniky čištění zubů, estetické bělení zubů. Polishing, Air flow - odstranění pigmentací, bezbolestné ošetření přístrojem VECTOR.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Hloušková - Proeko

Pokud hledáte přirozenou cestu ke zdraví, jako jsou bylinky, bylinky zpracované nanotechnologií,bylinné směsi, bylinné tinktury,zelené,ovocné,černé a jiné čaje, přírodní kosmetika, doplňky stravy, vitamíny,sirupy a další produkty, pak jste u nás správně, neboť zde máte vše pohromadě! Pokud potřebujete namíchat bylinnou směs na míru, jste tu správně.Zároveň poskytuji poradenství ke všem produktům co zde naleznete a pomohu Vám při jejich výběru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku