Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jana Plodíková - Rehabilitační lékaři

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Základem naší práce je individuální přístup. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Kratochvíl-poradenství

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Jihlava

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Nebojte se konzultace s námi. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. I vy můžete využít naši odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marcela Růžičková

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. Individuální přístup je vám u nás zajištěn.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Krejčí - lékař

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Diana Vyorálková

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Nabízíme vám individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Chudomská - Rehabilitační pracovnice

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Nedvědová - Zdravotní poradna

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Poskytujeme odborné konzultaci na úrovni. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Lovosice

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Behenský

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku