Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Marek Bednář

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Poskytujeme kompletní rehabilitační péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Hegerová

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Krejčí

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Válková, praktický lékař pro dospělé

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Zajišťujeme dospělým kompletní lékařskou péči. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MDDr. Eliška Mauerová

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Pražáková

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Využijte naši nabídku na konzultace. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. S naším individuálním přístupem jsou klienti spokojeni. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FOCH medical občanské sdružení

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Ke každému neduhu pacienta se stavíme s individuálním přístupem. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Blahová

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Štědrý, CSc.

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku