Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Julius Šimko

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Ke každému neduhu pacienta se stavíme s individuálním přístupem. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Neváhejte a včas se objednejte do naší urologické ordinace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Vráblíková- pediatr

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Pudláková - Praktičtí lékaři pro dospělé

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Poskytneme vám i odborné konzultace. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. Praktický lékař pro dospělé spolu s týmem ochotných sester je tu pro vás. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Hrajová

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svět zdraví

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. U nás máte možnost využít poradenství. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. I vy můžete využít naši odbornou péči. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaromíra Krčálová - alergologie

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Potěší vás náš individuální přístup. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. S naší odbornou péčí budete skutečně spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radomír Taláb, CSc. - Neurologické ordinace

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Zajistíme vám odbornou péči. Neváhejte a včas se objednejte do naší urologické ordinace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Blanka Brožková - Praktický lékař pro děti a dorost

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Emil Wagner/obvodní lékař

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Astalošová/Stomatolog

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Naše stomatologická ordinace nabízí i moderní procedury..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku