Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Rudolf Dostálek,chirurgická ambulance

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Provozujeme ambulantní ordinaci všeobecné chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská poliklinika u sv. Alžběty,

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Před ošetřením budete muset absolvovat krátkou konzultaci. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Horáček

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jana Jirsová- veterinární léčebna

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Eva Černochová

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. V naší veterinární ordinaci zacházíme s vašimi mazlíčky citlivě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OČNÍ ORDINACE MUDr. Richard Hron

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Praktický lékař MUDr. Břetislav Zatloukal

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Procházková

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Lankočí, praktický lékař

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. U nás se budete cítit příjemně. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku