Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Martin Štěchovský - ordinace praktického lékaře

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Připravíme vám odborné konzultace. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Praktický lékař pro dospělé spolu s týmem ochotných sester je tu pro vás. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Lubasová

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. S naší firmou máte garanci individuálního přístupu. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Aberl MVDr. - veterinář

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Poskytneme vám i odborné konzultace. V naší veterinární ordinaci se vašim mazlíčkům dostane té nejlepší péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tomáš Skalický - Anesteziologické ordinace

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Odborná péče je vám u nás vždy zajištěna. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Uhlířová,ordinace

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Naše urologická ordinace přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Viktorie Škutová, praktický lékař

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. U nás je vždy příjemné prostředí. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Naši praktičtí lékaři pro dospělé vyřeší každý váš zdravotní problém. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Tylová - praktický lékař

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. U nás máte možnost využít poradenství. Při provádění lékařské péče se zaměřujeme na dospělé pacienty. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alexandra Studničková-Stomatologická ordinace.

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Každému klientovi nabízíme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Dominika Švehlová

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Nabízíme vám individuální přístup. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Kratochvíl - Anesteziologická ambulance

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Jsme specialisté na odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku