Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Věra Slámová - Dermatovenerologie

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. V rámci naší činnosti nabízíme také odbornou péči. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Pavlicová-praktický lékař

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Naši klienti oceňují individuální přístup. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Zdeněk Petrželka, CSc.

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pokud se vám zdá, že život nemá smysl, na nic nečekejte a přijďte do naší psychologické poradny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Voženílek - nemocnice Mělník patologie

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. U nás můžete požádat i o konzultace. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Horák

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. Náš personál je profesionální a ochotný. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Bohuslava Výletová

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Pokud byste rádi zlepšili svou výslovnost, navštivte naši logopedii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Krauskopf-dermatovenerologická ordinace.

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Dernická, dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Nabízíme vám automaticky individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Nejdlová

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AeskuLab, a.s.

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Na konzultaci u nás se budete těšit. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Provozujeme oddělení klinické mikrobiologie. Na našem imunologickém oddělení léčíme a upravujeme vnitřní prostředí vašeho těla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku