Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Salón krásy a zdraví u Štěpánky

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Iva Kloučková,logopedie

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Naši logopedové se s vysokým nasazením věnují všem pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iveta Fremlová - Kožní lékař

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. U nás se budete cítit příjemně. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. Naši chirurgičtí lékaři jsou skuteční odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Magda Fišerová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Pavel Král Psychologická poradna.

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. V rámci naší činnosti nabízíme také odbornou péči. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Tousková- Urologické ordinace

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Lužná

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb...

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut péče o zdraví, s.r.o.

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Mašková - kožní ordinace

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Náš personál je profesionální a ochotný. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Bude o vás pečovat tým našich odborníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Janíková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku