Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Jaromír Kurečka - Veterinární ordinace

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. V rámci naší činnosti nabízíme také odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlastislav Šimeček

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči. V naší urologické ordinaci vyřešíme vaše intimní problémy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Hučín, praktický lékař

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Připravíme vám odborné konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Poskytujeme zdravotní služby pro dospělé na vynikající úrovni. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlastimil Galovič - praktický lékař

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. U nás klademe důraz na individuální přístup. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Dobiášová-Stomatologická ordinace

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Základem našich služeb je individuální přístup. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tibetan Healtcare, s.r.o.

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Reiner Bednarski,veterinární ordinace

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. U nás je vždy příjemné prostředí. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Ke všem klientům se snažíme přistupovat individuálně. Zastavte se se svým chlupatým mazlíčkem v naší veterinární ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Netušil

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Ke každému neduhu pacienta se stavíme s individuálním přístupem. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Pokud máte problémy s močením, navštivte naši urologickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milerski PL, s.r.o.

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. S naší firmou máte garanci individuálního přístupu. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Klejmová Praktický lékař

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Praktický lékař pro dospělé spolu s týmem ochotných sester je tu pro vás. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku