Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Ilona Březinová - Neurolog

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. V naší urologické ordinaci se vám bude věnovat zkušený urolog..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Hájková, praktický lékař

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Zabýváme se diagnostikou a následnou léčbou onemocnění u dospělých osob. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Hejdová,radiodiagnostická ordinace

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Využijte naši nabídku na konzultace. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Piterková

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. V rámci naší činnosti nabízíme také odbornou péči. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Těší nás, že jste navštívili stránky naší stomatologické laboratoře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Pavel Sychra- veterinární činnost

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská neurologická ambulance

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Můžete také využít služeb naší odborné péče. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Lenartová, praktický lékař

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Pacientům se zdravotním handicapem věnujeme zvláštní odbornou péči. Zajišťujeme dospělým kompletní lékařskou péči. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Bernotová

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Garantujeme vám individuální přístup. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. Naši praktičtí lékaři pro dospělé vyřeší každý váš zdravotní problém. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Richard Brádle

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. K našim službám řadíme také konzultace. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Naše laboratoř nabízí zhotovení stomatologických náhrad z různých materiálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Josef Hlásný, CSc.- veterinární ambulance

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Poskytujeme odbornou péči. Rádi vám poskytneme konzultace. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku