Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Libor Mrňa- Chirurgické ordinace

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Poskytujeme také konzultace. Zajišťujeme odbornou péči. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Naši lékaři se věnují především chirurgickému oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radomír Kelíšek,ortopedie

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Mária Vlčková - psycholog

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Poskytujeme systematickou odbornou péči. Užijte si u nás individuální přístup. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Sedláček

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. I vy můžete využít naši odbornou péči. Spolehněte se na naše konzultace. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Bouček - dopravní zdravotní služby

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost lékařů Lege Artis, spol. s r.o.

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme. Všem pacientům nabízíme individuální přístup. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Balcar - chirurgie

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Tomáš - ortopedická ordinace

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Na našem oddělení se věnujeme pacientům s postižením pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Mgr. Petr Parma, terapeut a rodinný poradce

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Využijte naši nabídku na konzultace. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aura Medical Clinic, s.r.o.

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku