Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Natalie Brožová- Praktický lékař pro dospělé

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Můžete také využít služeb naší odborné péče. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Kunová

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Hodková-Léčba

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. František Zahrádka - Veterinární ordinace

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Naše veterinární ordinace dodržuje zásady wellfare. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. František Černaj - Gynekologická ordinace

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Můžete s námi konzultovat cokoliv. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Oldřich Neděla- ORL ordinace

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milena Hofmanová

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. U nás je vždy příjemné prostředí. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Nabízíme lékařskou péči pro dospělé. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zubní lékař MUDr. Tomáš Podoba

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Imunotop CZ, s.r.o.

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Můžete také využít naše poradenství. Nabízíme širokou škálu služeb včetně individuálního přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Pavla Trnková

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku