Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Pavel Kunc - Neurologická ordinace

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Naše urologická ordinace přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anežka Bahníková - praktická lékařka

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Malá - Praktičtí lékaři pro dospělé

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Vonková - zubní lékař

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JESPO, s.r.o.

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Privamed, a.s. - Alergologická ordinace

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Najdete u nás také moderní mikrobiologickou laboratoř. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie. Poskytujeme ortopedickou péči pacientům různého věku. Námi poskytnutá rehabilitace vám pomůže od vašich problémů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Svítil - neurologie

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. Poskytujeme ambulantní služby v rozsahu všeobecné neurologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petra Homolová, praktický lékař

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Jistě oceníte náš individuální přístup. Náš personál je profesionální a ochotný. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Polák - Praktičtí lékaři pro dospělé

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Pacientům se zdravotním handicapem věnujeme zvláštní odbornou péči. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Zajišťujeme dospělým kompletní lékařskou péči. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Horáčková/stomatolog

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku