Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Miloš Staněk - veterinární středisko

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Jsme klinika s dlouholetou tradicí a zkušenými odborníky v chirurgickém oboru. Na našem oddělení se věnujeme pacientům s postižením pohybového aparátu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Červinka

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Na našem oddělení se věnujeme pacientům s postižením pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michaela Petříková

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tereza Centrum

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. U nás klademe důraz na individuální přístup. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Maxim

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tomáš Budka

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Poskytujeme péči na vysoké úrovni s důrazem na individuální přístup. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme různé konzultace. Naše gynekologická ordinace provozuje také poradnu pro těhotné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Daniela Portychová

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Naši logopedové se s vysokým nasazením věnují všem pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kučerová, koneziologická laboratoř

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MONADA, spol. s r.o.

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Poskytujeme kompletní rehabilitační péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Helena Mačasová - Psychologické a psychiatrické ordinace

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku