Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tibor Špalek

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Naši klienti oceňují individuální přístup. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Vlasáková - alergologie a klinická imunologie

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. V naší ordinaci zajišťujeme komplexní diagnostiku a léčbu imunologických onemocnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tamara Sekerová

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Dostálová praktický lékař

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Poskytneme konzultaci každému. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Naše dětská klinika má laskavý a trpělivý přístup k malým pacientům. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NZZ Rehabilitace Orlová, s.r.o.

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Jsme připraveni kdykoli vám poskytnout odbornou péči. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Silvie Pernicová

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. V naší stomatologické laboratoři poskytujeme služby nejvyšší kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum zdraví a krásy

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. S našimi konzultacemi je nakupování radost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Urbanová,ordinace

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Náš individuální přístup vás potěší. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rudolf Sirota

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Aldorfová pediatr

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku