Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Jiří Pelikán- veterinář

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Přemyslovská Purová - gynekologická ambulance

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Pokud sháníte kvalitního zkušeného dětského lékaře, zavolejte nám. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Tomáš Staněk

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Krčková

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. U nás je vždy příjemné prostředí. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psychologická poradna pro děti,mládež ,dospělé,rodinu,PhDr. Marie Vignatiová

Hlavní činnost poradny je psychologické vyšetření a poradenství a vedení klientů, psychoterapii při obtížích v rodině, partnerských, pracovních a osobních vztazích, ve škole .Znalecká činnost v oboru psychologie dospělých a v pedopsychologii, syndromu zavrženého rodiče. Cena je u fyzických osob smluvní, pro soud a policii dle patřičné vyhlášky. Informace jsou léta důvěrné,nyní i zejména dle zákona o GDPR. Psychologické vzdělání - 5 leté studium psychologie na MU,postgraduální studium,psychoanalytické dlouhodobé vzdělávání, doktorát, další vzdělávání v hlubinné psychoterapii atd. Praxe odborná cca 35 let, v soukromé praxi aktivní od r. 1992. Logo: duchovní život je naše síla a štěstí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Pilníkov

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Evžen Skula Veterinární ambulace pro malá zvířata

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. V naší veterinární ordinaci používáme kvalitní a zdravotně nezávadná léčiva. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Marek Bonk

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Istenesová

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Základem naší práce je individuální přístup. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku