Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jiří Jakubův

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. I vy můžete využít naši odbornou péči. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Skotáková, praktický lékař

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Nebojte se konzultace s námi. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Hudečková

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme ambulantní služby v rozsahu všeobecné neurologie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karin Mutinová

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDR. JIŘÍ HOMOLKA - veterinární ordinace

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Pajorová

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Odborná péče je vám u nás vždy zajištěna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Viznerová

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Spolehněte se na ochotu našeho personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Pilníkov

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NUTRIČNÍ ORDINACE

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Naši výživoví poradci vám mohou poradit také ohledně hubnutí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Marek Bonk

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Naší snahou je individuální přístup ke každému z klientů. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Naše chirurgické oddělení poskytuje kompletní spektrum operačních zákroků. Naše ortopedické oddělení se zabývá vrozenými i získanými deformitami a poraněním pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku