Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům pokojného stáří Charita sv. Rodiny Nový Hrozenkov

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. David Macků

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Lekeš- interní a kardiologické ordinace.

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče. U nás se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Budková-Praktický lékař pro dorost a děti.

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S.E.N.A., spol. s r.o.

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Břetislav Polách

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba města Mladá Boleslav

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. David Macků

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Vymětal - Kardiologické ordinace

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Soukupová-pediatr

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku