Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doc. MUDr. Stanislav Šimek, CSc./chirurg

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dalibor Zeman-Ortopedické ordinace

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Na našem chirurgickém oddělení se provádějí plánované a urgentní operační výkony. Poskytujeme služby špičkových odborníků v oboru ortopedie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Neugebauerová, sonografická ambulance

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IFCOR-99, s.r.o.

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Objednejte se k nám na konzultace. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DETOXplus+

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Využijte také naše konzultace. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asklepeion, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Ke všem klientům se snažíme přistupovat individuálně. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Jílek - chirurgická ordinace

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Provozujeme také ordinaci chirurgického specialisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Dostálová,ordinace

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. U nás máte možnost využít poradenství. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Zajistíme vám odbornou péči. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. Na ortopedickém oddělení vám budeme vašim končetinám věnovat perfektní ortopedickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Plíhal- radiodiagnostika

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Kaláčková

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku