Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Eva Procházková

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlasta Štolfová, alternativní medicína.

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Zdeněk Husák - Veterinární ordinace

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milena Sedláčková,neurologie

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lumír Štaier, praktický lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Nabízíme lékařskou péči pro dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Šafrová-Praktický lékař pro dospělé.

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. I vy můžete využít naši odbornou péči. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Zaměřujeme se na poskytování zdravotních služeb pro dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Suchá-zubní laborantka

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumila Truhlářová - Alternativní medicína

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Naše firma se postará o individuální přístup. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Antonín Dynter - Veterinární ordinace

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monea Brno, s.r.o.

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Náš dětský lékař nabízí kvalitní zdravotnické služby dětem a dorostu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku