Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Dagmar Kučerová, koneziologická laboratoř

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VETOPET, s.r.o.

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Poskytneme vám individuální přístup. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Využijte také naše konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Anežka Pleskotová- Psychologické a psychiatrické ordinace

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AKA, s.r.o.

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Na imunologii vám ochotně poradíme, jak zlepšit odolnost vašeho imunitního systému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov - penzion pro důchodce Orlová

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Světla Janoušková

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Poskytujeme odborné konzultaci na úrovni. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Zákazníkům nabízíme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Vítovcová

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Poskytneme konzultaci každému. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Josef Zika

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Mezi námi nabízené alternativní léčebné metody patří i regresní terapie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škola duchovní cesty

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. U nás máte možnost využít poradenství. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku