Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mgr. Lydie Bauerová

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Garantujeme vám kvalitní odbornou péči. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Využijte naši nabídku na konzultace. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poliklinika Spořilov, s.r.o.

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Poskytneme vám individuální přístup. Odborně pečujeme o každého našeho zákazníka. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Holznerová

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace samaritánů ČR

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Vždy klademe důraz na individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Stanislava Putíková

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Naše firma se postará o individuální přístup. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Štejfa

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Naše znalosti neustále zdokonalujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ilona Grimová- Psychologická a psychiatrickéá ordinace

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Při poskytování služeb upřednostňujeme individuální přístup. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení lékařů polikliniky I., s.r.o.

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace Falun Gong České republiky o.s.

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. U nás můžete využít také službu poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Zbraslavice

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku