Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Irena Váchová - neurologie

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Poskytneme vám i odborné konzultace. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Námi provozovaná ambulance zajišťuje diagnostiku a léčbu všech neurologických onemocnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vanda Hartošová

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeněk Modr

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, Teplice

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Pokud se nemáte komu svěřit, zavítejte do naší psychologické poradny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Roman Zedek

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Kubínková - diabetologie

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Popelka-neurolog

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme. Nabízíme širokou škálu služeb včetně individuálního přístupu. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Naše neurologická ambulance slouží k léčebné péči o pacienty s neurologickými onemocněními..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Horová- pediatr

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Naši dětští lékaři dovedou rychle stanovit přesnou diagnózu a navrhnou šetrnou léčbu. Zaměřujeme se na poskytování zdravotních služeb pro dospělé. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru. Naši chirurgičtí lékaři jsou skuteční odborníci. Na oddělení ortopedie si poradíme i s chronickými následky úrazů. Naše gynekologická ambulance pečuje nejen o těhotné ženy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hána CB, spol. s r.o.

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Dagmar Pátíková

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Zajišťujeme odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku