Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jana Šuňavská - Neurologické ordinace

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Jsme připraveni kdykoli vám poskytnout odbornou péči. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. V naší urologické ordinaci vyřešíme vaše intimní problémy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Krupičková, praktický lékař

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milada Škodová

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Naši praktičtí lékaři pro dospělé vyřeší každý váš zdravotní problém. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Potůčková

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NutriCentrum

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Rádi vám poskytneme konzultace. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Přemysl Rákosník

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Pokud vás trápí neustále se opakující nemoci, objednejte se do naší imunologické ordinace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Čajková- Neurologická ordinace

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás. Pokud máte problémy s močením, navštivte naši urologickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Dziobová, praktický lékař

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. U nás se budete cítit příjemně. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Nabízíme zdravotní služby poskytované praktickými lékaři pro dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Typnerová- Praktičtí lékaři pro dospělé

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Bohumír Jankovský-Stomatologická ordinace.

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku