Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Blanka Galská - Praktický lékař pro dospělé.

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Poskytujeme kompletní zdravotní služby pro dospělé pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromý stomatolog MUDr. Miloslava Sýkorová

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Svěřte našim stomatologům do péče vaše zuby v příjemném prostředí naší ordinace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Zelená-alternativní medicína

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Máme pro vás připraveny odborné konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Pavel Maňák

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Langr

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Naše gynekologická ordinace vlastní jeden z nejnovějších ultrazvukových přístrojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Hlaváč- ORL

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. U nás máte možnost využít poradenství. Spolehněte se na naše konzultace. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Bublová - Praktičtí lékaři pro dospělé

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Aleš Koudela-Stomatologická ordinace

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Sedlmajerová - Duchovní diagnostika

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Nabízíme vám konzultace u významných odborníků v dané specializaci. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Hana Vičarová,veterina

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku