Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mgr. Anna Mánková Psychologická poradna

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soňa Hlavová - urologie

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výživová poradna ETIAM

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Zdeňka Obtulovičová,logopedie

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Katja Hadrová, Kožní ambulance

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Objednejte se k nám na konzultace. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Hájková, dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Niederlová - Psychologické a psychiatrické ordinace

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Stanislav Šťastný, urolog

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Základem naší práce je individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Veronika Hanzlíková - Spokojené tělo

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Individuální přístup je nám vlastní. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Poskytujeme znalost aktuálních změn. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Máša Jirousková,klinická logopedie.

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Garantujeme vám individuální přístup. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Nečekejte, až se vada řeči napraví sama, a navštivte naši logopedii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku