Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Bohumil Mališ,ordinace

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valašskokloboucká poliklinika

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. U nás máte možnost využít poradenství. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Bude o vás pečovat tým našich odborníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotní doprava, s.r.o.

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Třísková-zdravotnicví

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Kropáček,chirurgie

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Naše chirurgická ordinace je vybavena moderní přístrojovou technikou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Nöbauer - ortoped

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Nabízíme vám individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Miroslava Dvořáková - Privátní psychologická praxe

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Nebojte se konzultace s námi. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. I vy můžete využít naši odbornou péči. Ochota není u nás jen prázdný pojem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Proton Therapy Center Czech, s.r.o.

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme vstupní konzultace s odborným vyšetřením celé postavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Čapek - řidič zdravotní a záchranné služby

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Dufková

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku