Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Naděžda Guziurová - Veterinární ordinace

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum reprodukční medicíny Gest

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Odborná péče našich zdravotníků je u nás zaručena. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Žaneta Marijczuková- Poradenství

Celostní medicína a detoxikace organismu, biorezonance, jak zhubnout a zdravá výživa. Pomoc s psychikou, zlepšení sebevědomí a hledání příčiny potíží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Zabýváme se diagnostikou a následnou léčbou onemocnění u dospělých osob..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Nasswettr

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Emilie Šranková, rozvoj osobnosti

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Potěší vás náš individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Aleš Boháč

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Poskytujeme odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniela Bubáková-Ordinace praktického lékaře pro děti

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Fiala-veterinář

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. S naší firmou máte garanci individuálního přístupu. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Zdražilová

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku