Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Zdeňka Nejdlová

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

synlab czech, s.r.o.

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Říčany

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

POLMEDICANA, s.r.o.

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Obor všeobecné chirurgie se velice rychle rozvíjí, a proto se naši lékaři neustále vzdělávají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Vondráčková- chirurg

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. V naší ordinaci řešíme také složité diagnostické případy a komplikované chirurgické zákroky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vítězslav Rabinský - stomatologie

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. U nás můžete požádat i o konzultace. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Hronek

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Zajišťujeme odbornou péči. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Kristýna Novotná

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Praha - Jižní Město

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Royal Beauty

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku