Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Olga Zmeškalová, stomatolog

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Protinikotinové centrum, s.r.o.

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eduard Kováč - Zdraví - Zájem o život

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jana Bojková - Veterinární ordinace

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Richard Švamberk - gynekologie

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Nebojte se konzultace s námi. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Šťásková- ORL ordinace

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Střebovský, stomatolog

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Připravíme vám odborné konzultace. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Bc. Dita Larssenová

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tibetan Healtcare, s.r.o.

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jana Bednarska,ordinace

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku