Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Lenka Bořecká

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Jsme klinika s dlouholetou tradicí a zkušenými odborníky v chirurgickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Myslena Nekolová - Gynekologická ordinace

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. U nás zažijete opravdu individuální přístup. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. V naší gynekologické ordinaci si poradíme s každým vaším problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Rohlíková

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Týnovská, praktický lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Huvar

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Součástí naší služby je komplexní poradenství. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Zaměřujeme se na poskytování zdravotních služeb pro dospělé. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Kopřivová

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Miroslav Agel, veterinář

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Naše veterinární ordinace ošetřuje nejen psy a kočky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doc. MUDr. Vojen Güttner, CSc./gynekolog

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Jsme schopni vám zajistit osobní konzultace. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ilona Březinová

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. V naší urologické ordinaci vám pomůžeme od častého močení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Růžičková, praktický lékař

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku