Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Zlínský kraj)

Zdravotnické služby Zlínský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ladislav Julina- Alternativní medicína a léčitelé

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Milan Popelka

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Naše konzultace vám pomohou s nákupem. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Pagáč-dopravní zdravotní služby

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rallye Zlín, spol. s r.o.

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Valašské Klobouky

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Šerá - Pečovatelské služby

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Uherský Brod - Pečovatelská služba

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Karla Rachůnka

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Náš individuální přístup jistě oceníte. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby Uherský Brod

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Uherské Hradiště - Dům s pečovatelskou službou

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku