Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Ústecký kraj)

Zdravotnické služby Ústecký kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oto Miklóš - Alternativní medicína a léčitel

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Poskytujeme znalost aktuálních změn. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Poskytujeme péči na vysoké úrovni s důrazem na individuální přístup. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Slunečka

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Voborník

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. U nás se budete cítit příjemně. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní zdravotní služba Teplice

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Voříšková-Péče

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Součástí námi poskytovaných služeb je i odborná péče. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Ondrejková Home Care - zdravotní služba

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Frýdlová Domácí ošetřovatelská péče - Home Care

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Litoměřice

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Základem naší práce je individuální přístup. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pampeliška, o.p.s.

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valerie Machová

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Spolehněte se na naše konzultace. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku