Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Středočeský kraj)

Zdravotnické služby Středočeský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Michal Jaroš- Interní ordinace

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Sirotek - estetická a plastická chirurgie

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eduard Boháč - GEOSAN B&P

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Jakubův

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. I vy můžete využít naši odbornou péči. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AKA, s.r.o.

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Na imunologii vám ochotně poradíme, jak zlepšit odolnost vašeho imunitního systému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Strejčková

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Jakubův - Chirurgická ordinace

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. U nás můžete využít také službu poradenství. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Naše chirurgická ordinace je vybavena moderní přístrojovou technikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Eva Černochová

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. V naší veterinární ordinaci zacházíme s vašimi mazlíčky citlivě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Skleničková, alternativní léčba

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Strejčková

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku