Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Středočeský kraj)

Zdravotnické služby Středočeský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Domov Jílové u Prahy, poskytovatel sociálních služeb

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Svým klientům nabízíme individuální přístup. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Hostomice - Zátor

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Základem našich služeb je individuální přístup. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců a Domov-penzion pro důchodce Kladno-Švermov

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anima Čáslav, o.p.s.

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme různé konzultace. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. I vy můžete využít naši odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Rožďalovice

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spokojený domov, o.p.s.

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Zajišťujeme také odborné poradenství. Základem našich služeb je individuální přístup. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Most k domovu

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČERVENÝ MLÝN VŠESTUDY, poskytovatel sociálních služeb

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Slaný, poskytovatel sociálních služeb

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Zajišťujeme také odborné poradenství. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Pokud nemáte čas starat se své blízké, můžete je umístit do našeho domova důchodců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Karasová

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Potěší vás náš individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku