Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Plzeňský kraj)

Zdravotnické služby Plzeňský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dagmar Flanderková - Meduňka, léčivé rostliny

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Zákazníkům nabízíme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Frieda Prunerová,terapie

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. U nás je vždy příjemné prostředí. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Odborně pečujeme o každého našeho zákazníka. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pod křídly andělů

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Fritz, sanitní služby

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Poskytujeme také konzultace. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Strapinová - ošetřovatelská péče

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milena Vorlíková - zdravotní sestra

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Rádi vám poskytneme konzultace. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domácí péče Domažlice, s.r.o.

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arlena König

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Berenika Maněnová

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Martin Pešek

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Zastavte se se svým chlupatým mazlíčkem v naší veterinární ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku