Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Plzeňský kraj)

Zdravotnické služby Plzeňský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Ivana Marková - Alternativní medicína

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Naši klienti oceňují individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladislav Pižl

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DETOXplus+

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Využijte také naše konzultace. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CD sanitar, s.r.o.

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby města Sušice

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromíra Königsmarková - domácí ošetřovatelské péče

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Spolehněte se na naše konzultace. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Sušice - Dům s pečovatelskou službou

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. Poskytujeme také konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WONDER STUDIO

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Martin Roubal - odborná veterinární činnost

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Král

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku