Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Pardubický kraj)

Zdravotnické služby Pardubický kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lenka Jará-léčitel

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Objednejte se k nám na konzultace. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Krejzová

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Malina AMA

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emílie Dobešová - Pečovatelské služby

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum komplexní péče, o.p.s.

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Šmeralová

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Ústí nad Orlicí - Dům pokojného stáří svatý Kryštof

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Poskytneme konzultaci každému. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Našich dětských lékařů se vaše děti nebudou bát a na prohlídku se budou těšit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ivana Brdíčková

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Zajišťujeme také odborné poradenství. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Ochota není u nás jen prázdný pojem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká obchodní společnost, s.r.o.

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Poskytujeme systematickou odbornou péči. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Poskytujeme odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterina Sezemice - MVDr. Pavla Marešová

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Zajišťujeme odbornou péči. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku