Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Olomoucký kraj)

Zdravotnické služby Olomoucký kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FERTIMED, s.r.o.

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Na našem chirurgickém oddělení se provádějí plánované a urgentní operační výkony..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický Moravský Beroun - Léčebny

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Nabízíme vám konzultace u významných odborníků v dané specializaci. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Naše zařízení zajišťuje také odbornou ošetřovatelskou péči nemocným osobám. Naši klienti oceňují především individuální přístup našich odborníků. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislava Slováčková

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Furišová

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Zuzana Jirsová - Logopedické ordinace a pracoviště

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Naše logopedy mohou navštívit i dospělí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sexuologie a andrologie Olomouc - Centrum MEDIOL

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Rumpová - Anesteziologická ordinace

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anna Rancová-internista

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. K našim službám řadíme také konzultace. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Mayerová

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Balák - Gynekologická ordinace

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Každému klientovi nabízíme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku