Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Olomoucký kraj)

Zdravotnické služby Olomoucký kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kosmetika Renata

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Nabízíme vám individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Nedělníková-léčitel

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regenerační centrum

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Spolehněte se na naše konzultace. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem. V naší ambulanci si poradíme se všemi typy neurologických onemocnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Padalík- Dopravní zdravotní služby

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko pečovatelské služby Jeseník - Pečovatelské služby

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

POMADOL

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. U nás klademe důraz na individuální přístup. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Zabýváme se rehabilitačním oborem a služby poskytujeme pro širokou veřejnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Prostějov

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov seniorů Hranice

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Pokud nemáte čas starat se své blízké, můžete je umístit do našeho domova důchodců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Kojetín

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby Lipník nad Bečvou

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Ke všem klientům se snažíme přistupovat individuálně. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku