Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Moravskoslezský kraj)

Zdravotnické služby Moravskoslezský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Poliklinika Hlučín, s.r.o.

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Zajistíme vám odbornou péči. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Formánek

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alenka Honlová

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. Těší nás, že jste navštívili stránky naší stomatologické laboratoře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Štulová

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. S naší firmou máte garanci individuálního přístupu. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše stomatologická laboratoř poskytuje vysoce kvalitní služby záchovné i estetické stomatologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Řehoř Motyčka

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Svěřte se do péče stomatologů v příjemném prostředí naší ordinace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVENIER | Očkování a cestovní medicína

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NEUROVIA PLUS, s.r.o.

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. S dotazy týkajícími se vašeho zdraví se obracejte na naši neurologickou ambulanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Petrová

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Pavla Stoklasová Poradna Cesta duše

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Garantujeme vám individuální přístup. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Pavlína Němcová

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku