Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Moravskoslezský kraj)

Zdravotnické služby Moravskoslezský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Adrian Junga

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CENTRUM OCULUS s.r.o.

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Krupková

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace Jsme specialisté na odbornou péči. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio La Charme

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeněk Klos , praktický lékař

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Poláková, praktický lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Naše firma se postará o individuální přístup. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Karzelová, praktický lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Šárka Vymazalová, praktický lékař

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Naší dobrou vizitkou je také individuální přístup ke každému klientovi. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslav Schubert

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karin Veselská

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku