Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Liberecký kraj)

Zdravotnické služby Liberecký kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jaromír Štěpán - Polubenka

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dag Koudelka,alternativní medicína

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Vyznáváme zásady odborné péče. Využijte našich znalostí aktuálních změn..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Benešová

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Mimoň

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Pospíšilová, ošetřovatelská péče

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Jsme specialisté na odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květoslava Baštářová - Niké

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Zajišťujeme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion s pečovatelskou službou Česká Lípa

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Holinger

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Viera Horáková

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Vladimír Pokorný

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Jsme připraveni kdykoli vám poskytnout odbornou péči. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku