Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Královéhradecký kraj)

Zdravotnické služby Královéhradecký kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Antonín Pavliš- Alternativní medicína a léčitelé

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PROMEDY, s.r.o.

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Můžete také využít služeb naší odborné péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnictví, s.r.o.

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní zdravotní služba Náchod, s.r.o.

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociálních služeb Milíčeves

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Díky našemu domovu důchodců si podzim svého života opravdu užijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Dbáme zejména na příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Tmavý Důl

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. V našem domově důchodců prožijete důstojné stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Náchod - Charitní ošetřovatelská a pečovatelská služba

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Senior Centrum Hradec Králové, obecně prospěšná společnost

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Holubářová

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Naše předporodní kurzy rychle zaženou vaše obavy z porodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku