Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Královéhradecký kraj)

Zdravotnické služby Královéhradecký kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Imunotop CZ, s.r.o.

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Můžete také využít naše poradenství. Nabízíme širokou škálu služeb včetně individuálního přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže Lada Litterbachová

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Naši dětští lékaři dovedou rychle stanovit přesnou diagnózu a navrhnou šetrnou léčbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alexander Kohoutek,doprava

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Drtík - zdravotní služby

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Poskytujeme odbornou péči. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Černožice

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Provozujeme síť domovů pro důchodce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov odpočinku ve stáří Justynka

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. U nás se budete cítit příjemně. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Borohrádek

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. Díky našemu domovu důchodců si podzim svého života opravdu užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Gillová, pečovatelské služby

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců ChD - Zdislava

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Naše firma se postará o individuální přístup. Provádíme rehabilitace po operačních zákrocích a tím pomáháme vašemu rychlejšímu návratu do života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Červený Kostelec - Hospic Anežky České

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. U nás se dočkáte individuálního přístupu. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku