Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Královéhradecký kraj)

Zdravotnické služby Královéhradecký kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Vladimír Janeček,ordinace

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Šrůtek - Oční ordinace

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Semeráková

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Preferujeme individuální přístup. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Karban

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Dbáme zejména na příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku