Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Kraj Vysočina)

Zdravotnické služby Kraj Vysočina

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Leoš Poskočil - Alternativní medicína

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Pokorná

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. U nás je vždy příjemné prostředí. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Proseč u Pošné

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Provozujeme síť domovů pro důchodce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diana Třebíč, o.p.s.

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Jihlava

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Využijte ochotný přístup našeho personálu. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Žďár nad Sázavou - Charitní ošetřovatelská služba

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Brno - Charitní pečovatelská služba

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. Náš personál je profesionální a ochotný. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Judita Hofhanzlová

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Ing. Jitka Šťástková

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. V naší veterinární ordinaci používáme kvalitní a zdravotně nezávadná léčiva.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Marie Policarová

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Navštivte se svým mazlíčkem naši veterinární ordinaci. Budeme potěšeni, pokud si z široké nabídky ordinací plastické chirurgie vyberete právě nás. Nabízíme rozsáhlé služby v oblasti všeobecné ortopedie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku