Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Kraj Vysočina)

Zdravotnické služby Kraj Vysočina

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Miluše Rejlková - Alternativní medicína a léčitelé

Nabízíme odborné zdravotní služby. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Poskytujeme vstupní konzultace s odborným vyšetřením celé postavy. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Jaša, zdravotnické služby

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Dvořáková - pečovatelství

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. U nás je vždy příjemné prostředí. Naši klienti oceňují především individuální přístup našich odborníků. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Šiborová - Pečovatelská služba

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Třebíč

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Užijte si u nás individuální přístup. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIANA domácí péče, s.r.o.

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme vstupní konzultace s odborným vyšetřením celé postavy. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Naši rehabilitační pracovníci se snaží o optimální znovuobnovení fyzických schopností jedince..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální centrum města Světlá nad Sázavou

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BAZI fitness

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Marie Poropatichová

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Zavítejte se svým mazlíčkem do naší veterinární ordinace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jiří Jičínský - Veterinární lékař

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Ke všem pacientům přistupujeme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku