Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Karlovarský kraj)

Zdravotnické služby Karlovarský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Gabriela Čanigová-Léčba

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Na konzultaci u nás se budete těšit. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Spáleniště v Chebu

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory v Perninku

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Poskytujeme systematickou odbornou péči. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Poskytneme konzultaci každému. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Skalka v Chebu

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Holzknechtová

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Poskytujeme odborné konzultace. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jaroslav Valnoha

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Luděk Veselý - všeobecná veterinární činnost

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Vít Zatloukal - Veterinární ošetřovna Vítek praxe malých zvířat a koní

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lada Macečková-Cvičení

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Předporodní péči vám budou poskytovat zkušení odborníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Carlsbad Clinic

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Odborně pečujeme o každého našeho zákazníka. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku