Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Jihomoravský kraj)

Zdravotnické služby Jihomoravský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jana Tomanová, psychiatr

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biskupství brněnské

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Alena Slezáčková - klinický psycholog

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soňa Vavrincová- Psychologické a psychiatrické ordinace

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Vladimír Dvořáček-psycholog

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Spolehněte se na naše konzultace. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Kalusová-psychiatr

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Zahradník-psychiatrie

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Marie Vignatiová - Psychologická poradna pro děti, mládež a rodinu

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Drahomíra Schneiderová

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Richard Erben-radiodiagnostické ordinace

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku