Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Jihomoravský kraj)

Zdravotnické služby Jihomoravský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Petr Čerbák, CSc.-chirurgie

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Zábranská

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Mikulková

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Náš individuální přístup vás potěší. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Praktický lékař MUDr. Břetislav Zatloukal

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Naďa Dufková, neurolog

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Hudečková, neurolog

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Náš individuální přístup jistě oceníte. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Pokud máte problémy s močením, navštivte naši urologickou ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Skotáková, praktický lékař

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Nebojte se konzultace s námi. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Tomková - detoxikace a regenerace organismu

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Horáček

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Čalkovský, gynekolog

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Naše gynekologické ordinace provádí i těhotenská vyšetření. V naší gynekologické ambulanci se rovněž provádějí také poradenské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku