Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Jihomoravský kraj)

Zdravotnické služby Jihomoravský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Homeopatická fakulta s klinikou, s.r.o.

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Poskytneme konzultaci každému. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Odborně pečujeme o každého našeho zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jiří Hamřík, produkty z aloe vera

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panax Medical, s.r.o.

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. K našim službám řadíme také konzultace. Každou vaši objednávku řešíme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Gellner - léčitel

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Věra Tomisová - Celeborn

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Před ošetřením budete muset absolvovat krátkou konzultaci. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sanitrans, spol. s r.o.

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Suchánek, dopravní zdravotní služba

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Využijte také naše konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Kosmonautů

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Čarvašová - ošetřovatelka

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Plaveč

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nad zdravím klientů v našem domově důchodců bdí zkušený lékař..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku