Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Jihočeský kraj)

Zdravotnické služby Jihočeský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TCM Herbs, s.r.o.

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Poskytneme vám i odborné konzultace. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vojtěch Lust - Alternativní medicína

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Poskytneme vám individuální přístup. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milada Slabá - alternativní medicína

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Yvona Kunová

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Uchytil

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Poskytujeme znalost aktuálních změn..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba města Písku

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. U nás máte možnost využít poradenství. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro osobní asistenci a nezávislý život

Nabízíme odborné zdravotní služby. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Poskytujeme péči na vysoké úrovni s důrazem na individuální přístup. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOFFNUNG, s.r.o.

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Potěší vás náš individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOMICIL AKTIVNÍCH SENIORŮ, o.p.s.

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku