Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Jihočeský kraj)

Zdravotnické služby Jihočeský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Václava Chrástková - Alternativní medicína

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. U nás zažijete opravdu individuální přístup. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amon CZ, s.r.o.

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENERGY GROUP, a.s.

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Využijte také naše konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Marta Valentová

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Odborná péče našich zdravotníků je u nás zaručena. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Machová Dana - Pečovatelské služby

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Poskytneme vám individuální přístup. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Kaplice

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. S naším individuálním přístupem jsou klienti spokojeni. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlasta Vondresová - Pečovatelská služba

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Vyznáváme zásady odborné péče. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Budislav

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

G - centrum Tábor

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech One Prague, s.r.o.

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. Náš individuální přístup jistě oceníte. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku