Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Hlavní město Praha)

Zdravotnické služby Hlavní město Praha

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Praha

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub kapitána Nema, s.r.o.

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nemocnice sv. Alžběty spol. s r.o.

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace. Provádíme diagnostiku a léčbu v oboru klinické imunologie. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik. Zabýváme se chirurgií, která patří mezi nejtěžší medicínské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nutris

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Pokud si nevíte rady se správnou výživou, obraťte se na naše výživové poradce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Preventa, spol. s r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roland Gergela

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poliklinika Spořilov, s.r.o.

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Lucie Štěrbová, DiS.

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Potěší vás náš individuální přístup. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medicur, spol. s r.o. Zdravotnické zařízení

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Nebojte se konzultace s námi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komplexní zdraví

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti. Při poskytování služeb upřednostňujeme individuální přístup. Nechte si sestavit vhodný jídelníček od našich výživových poradců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OB CARE, s.r.o.

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku