Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Hlavní město Praha)

Zdravotnické služby Hlavní město Praha

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Praha

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Gona, spol. s r.o.

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace. Poskytujeme znalost aktuálních změn. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. V naší dětské ordinaci vládne příjemná atmosféra..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Immuno - Flow, s.r.o.

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Na imunologii vám ochotně poradíme, jak zlepšit odolnost vašeho imunitního systému..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Wankatová- alergologie

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Skopový- alergolog

Nabízíme odborné zdravotní služby. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Provádíme diagnostiku a léčbu v oboru klinické imunologie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IMMUNIA, spol. s r.o.

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Roman Holzknecht

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Objednejte se k nám na konzultace. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Ke všem klientům se snažíme přistupovat individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Hlavová - Diabetologická ordinace

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Andresová

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Při poskytování služeb upřednostňujeme individuální přístup. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeněk Novák

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

COP plus, s.r.o.

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku