Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdravotnická zařízení

Profesionálové z oboru Zdravotnická zařízení nabízejí své kvalitní služby a produkty se zaměřením na spokojenost klienta prostřednictvím našeho katalogu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytujeme rehabilitace zaměřené na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Černý Milan, MUDr.

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Naši klienti oceňují individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karel Kobierski

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Na našem ortopedickém oddělení se postaráme o vaše kosti, klouby a šlachy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr.Lenka Emrová

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1.FF servis, s.r.o.

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Štverák

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. S našimi konzultacemi je nakupování radost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milena Honzeková

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Vaněk - psychiatr

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. RNDr. Tomáš Brychta, Ph.D.

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Květoslav Baloun

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Preferujeme individuální přístup. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku