Nepřehlédněte

Zdravotnická zařízení

Profesionálové z oboru Zdravotnická zařízení nabízejí své kvalitní služby a produkty se zaměřením na spokojenost klienta prostřednictvím našeho katalogu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HSL profi, s.r.o.

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Giertl

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. V případě jakýchkoliv zdravotních problémů, navštivte naši chirurgickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Beneš - ortopedie

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Naše odborná péče je k dispozici i vám. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Oldřich Vyleťal - Psychologické a psychiatrické ordinace

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oční optika Skala

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Můžete také využít naše poradenství. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rudolf Prachatický - chirurgie

Nabízíme odborné zdravotní služby. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Zahradník- Ortopedická ordinace

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Renáta Sukupová - Psychologická a psychiatrická ordinace

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Objednejte se k nám na konzultace. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OPTOPLUS, s.r.o.

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Sikora

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Naše chirurgické oddělení poskytuje kompletní spektrum operačních zákroků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku