Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdravotnická zařízení

Profesionálové z oboru Zdravotnická zařízení nabízejí své kvalitní služby a produkty se zaměřením na spokojenost klienta prostřednictvím našeho katalogu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Naše konzultace vám pomohou s nákupem. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WF Hospital, spol. s r.o.

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Můžete také využít naše poradenství. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Simona Ježková

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Jsme specialisté na odbornou péči. Naši klienti oceňují individuální přístup. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MERITUM, spol. s r.o.

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysočinské nemocnice - Léčebna dlouhodobě nemocných

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Peroutka. revmatolog

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlastimil Bursa

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. U nás se setkáte pouze s odbornou péčí. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Naše chirurgické oddělení zajišťuje ošetřování akutních stavů v chirurgii a traumatologii v nepřetržitém provozu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Marek - psychiatrická ordinace

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborný léčebný ústav Metylovice - Moravskoslezské sanatorium

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Zajistíme vám odbornou péči. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Kamil Mazal- Interní ordinace

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku