Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdravotnická zařízení

Profesionálové z oboru Zdravotnická zařízení nabízejí své kvalitní služby a produkty se zaměřením na spokojenost klienta prostřednictvím našeho katalogu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Dalibor Šperl

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniela Grófová - Kožní ordinace.

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. U nás zažijete opravdu individuální přístup. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Perutková

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Barvířová

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Naši klienti oceňují individuální přístup. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GHC Genetics, s.r.o.

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Naše firma se postará o individuální přístup. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Naše chirurgické oddělení poskytuje kompletní spektrum operačních zákroků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soňa Lüftschitzová - Kožní ordinace

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. U nás je vždy příjemné prostředí. Garantujeme vám kvalitní odbornou péči. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům. Poskytneme konzultaci každému..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Stanislava Tomášová

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eliška Bisová - Rehabilitační lékař

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

synlab genetics, s.r.o.

Nabízíme odborné zdravotní služby. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. Jsme opravdoví odborníci na mikrobiologii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Švrčková, dematolog

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku