Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdravotnická sdružení a spolky

Cílem naší společnosti je, prostřednictvím vytvořeného seznamu, doporučit klientům spolehlivé a osvědčené odborníky, kteří se úspěšně zabývají problematikou spojenou s oblastí Zdravotnická sdružení a spolky.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Družstvo lékáren

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KLUB DIANA - sdružení onkologicky nemocných a přátel

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Brno, o.p.s.

Podporujeme sdružení lidí. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Zaměřujeme se na společná setkávání. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov svaté rodiny

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro kvalitu ve zdravotnictví

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Dále se také zabýváme poradenstvím. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diagnóza MDS

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Jsme místem pro společná setkávání. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace dobrovolných záchranářů ČR

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naši členové rádi hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Anima Opava

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub stomiků Zlín

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Ochotně spolupracujeme. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rada pro aterosklerózu

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace nabízí i poradenství. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku