Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdravotnická sdružení a spolky

Cílem naší společnosti je, prostřednictvím vytvořeného seznamu, doporučit klientům spolehlivé a osvědčené odborníky, kteří se úspěšně zabývají problematikou spojenou s oblastí Zdravotnická sdružení a spolky.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Renarkon, o.p.s.

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme hráči kuželek. Naší prioritou je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR - městský výbor Brno - město

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pořádáme hraní kuželek. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub stomiků Brno

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká glaukomová společnost

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Ochota poradit je pro nás základ. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Organizujeme společná příjemná setkání. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Já člověk

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dílny tvořivosti

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Prioritou našeho spolku je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CEROS, o.p.s.

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Ochotu pomoci máme na prvním místě. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezský klub stomiků Opava

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Organizujeme společná příjemná setkání. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s. základní organizace Zubří

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Portus Praha

Vítejte v našem sdružení lidí. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku