Nepřehlédněte

Zdravotnická sdružení a spolky

Cílem naší společnosti je, prostřednictvím vytvořeného seznamu, doporučit klientům spolehlivé a osvědčené odborníky, kteří se úspěšně zabývají problematikou spojenou s oblastí Zdravotnická sdružení a spolky.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Krajská organizace Ústeckého kraje

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. V rámci naší organizace můžete poslat své děti i na tábor. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách. V naší organizaci se sdružují lidé ochotní pomáhat neslyšícím. Nedoslýchaví jsou u nás vřele vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR,o.s. základní organizace Uhlířské Janovice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí zábavnou formou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Demka

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Věnujeme se také poradenské činnosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám jsou k dispozici. Zveme všechny fanoušky kuželek. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub nedoslýchavých Help

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace ergoterapeutů

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Organizujeme společná příjemná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní rada osob se zdravotním postižením České republiky

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s. základní organizace Valašské Meziříčí

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Nabízíme možnost společného setkávání. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Najdete u nás i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub stomiků Prostějov, o.s.

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Nabízíme možnost společného setkávání. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Podané ruce, o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Senologická společnost

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Záležitosti řešíme ochotně. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku