Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdravotní poradny

Jedním z cílů naší společnosti bylo vytvořit unikátní a přehlednou databázi, která našim klientům poskytne dostatek kvalitních informací o oboru Zdravotní poradny. Zde jí přinášíme k nahlédnutí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Radka Krygarová

Profesionální školení a kurzy v poskytování první pomoci pro firmy a veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohunka Trafinová - kineziologie

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Zabýváme se diagnostikou a následnou léčbou onemocnění u dospělých osob..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Jelínková, kineziologická poradna

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kučerová, koneziologická laboratoř

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Faster EFT, Reiki - Terapie pro šťastnější život

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamila Poláková - kineziologie

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Můžete s námi konzultovat cokoliv. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kučerová

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kučerová

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Renata Gregorová - Soukromá psychologická poradna

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku