Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdravotní poradny

Jedním z cílů naší společnosti bylo vytvořit unikátní a přehlednou databázi, která našim klientům poskytne dostatek kvalitních informací o oboru Zdravotní poradny. Zde jí přinášíme k nahlédnutí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PharmDr. David Plaček - Farmaceutická péče

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Připravíme vám odborné konzultace. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum zdraví JONA, s.r.o.

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Garantujeme vám kvalitní odbornou péči. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Potěší vás náš individuální přístup. Pokud vás trápí pohybové obtíže, objednejte se k nám na rehabilitaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A.A.R. Ing. Alena Skřičková, s.r.o.

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Při rehabilitaci se vám budou věnovat naši fyzioterapeuti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Pitnerová- Zdravotní poradny

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prof. MUDr. Karel Martiník, DrSc.

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. I vy můžete využít naši odbornou péči. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. U nás se budete cítit příjemně. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Jirásek - wellness

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Portus

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Ing. Alois Konečný

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Bačovská

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Petráček

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku