Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Zdravotní instituce

Zdravotní instituce

Hledáte-li profesionála v oboru Zdravotní instituce, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

Tipy: Hygienická stanice, Epidemiologie, Zdravotní ústav, Veterinární správa

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdravotní ústav se sídlem v Brně

Naším cílem je přispívat k ochraně lidského zdraví. Naše instituce nabízí poradenství v oblasti zdravotnictví. Při poskytování zdravotních služeb zaručujeme seriozní jednání a individuální přístup. V naší instituci pracují pouze odborně vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme rychlou zdravotnickou pomoc. Naše hygienická laboratoř poskytuje odborné analýzy a rozbory. Náš zdravotní ústav kontroluje kvalitu poskytovaných služeb vztahující se k ochraně veřejného zdraví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Hostěnice

Naše zdravotní instituce vám přináší služby vedoucí k ochraně vašeho zdraví. Naše zdravotní instituce zaručuje dodržování veškerých platných norem. Nabízíme služby, které vždy vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. U nás se rozhodně setkáte s ochotou zaměstnanců. Hasiči jsou připraveni vám pomoci v jakékoli situaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Horšovský Týn

Ochrana vašeho zdraví je pro nás důležitá. Díky našim znalostem vám pomůžeme s vašimi problémy. Zabýváme se poskytováním zdravotnických služeb, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Naši pracovníci nabízejí rychlost řešení vašich záležitostí. Naše instituce se zabývá poskytováním poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Branišovice

Naše služby zahrnují také ochranu lidského zdraví. Ochotu našich pracovníků jistě oceníte. Jsme společnost, která se zaměřuje na poskytování poradenství. U nás pracují pouze odborně vyškolení zaměstnanci. Zaměřujeme se na poskytování rychlé zdravotnické pomoci. Při vykonávání naší činnosti vycházíme z hluboké znalosti oboru. Seriózní jednání našich zaměstnanců můžete očekávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Moravskoslezský kraj

Naše zdravotní instituce vám přináší služby vedoucí k ochraně vašeho zdraví. Odborné znalosti našeho personálu jistě oceníte. Naše firma přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně. K poskytování zdravotnických služeb přistupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. Naše veterinární správa provádí nejen rozbory krví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SDH Řeporyje

Ochrana lidského zdraví je naší hlavní náplní. V naší zdravotní instituci očekávejte seriózní jednání. Naše firma přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně. Náš personál ochotně pomůže i vám. Náš úspěch stavíme na hluboké znalosti oboru. Kontrolujeme dodržování norem. V naší instituci pracují pouze odborně vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska SDH - Masečín

Naše zdravotní instituce se zabývá ochranou lidského zdraví. Serioznost a individuální přístup tvoří základ naší práce v oblasti zdravotnických služeb. K poskytování služeb z oblasti zdravotnictví přistupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. Činnost naší společnosti se zaměřuje na poskytování poradenství. V naší zdravotní instituci vždy dodržujeme platné normy. Naši vyškolení zaměstnanci vám s radostí pomohou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okres Strakonice

Naším cílem je přispívat k ochraně lidského zdraví. Seriózní jednání našich zaměstnanců můžete očekávat. Nabízíme rychlou zdravotnickou pomoc. Odborné znalosti našeho personálu jistě oceníte. V naší zdravotní instituci dodržujeme veškeré platné normy. Naši odborníci přistupují ke každému klientovi s ochotou a vstřícností. Jako sbor hasičů zasahujeme při požárech, živelných pohromách a jiných mimořádných událostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SH ČMS - krajské sdružení hasičů Karlovarského kraje

Ochrana vašeho zdraví je pro nás na prvním místě. Poradenství je také součástí našich služeb. Nabízíme služby, které vždy vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Naši zaměstnanci se mohou pyšnit rychlostí své práce. Při vykonávání naší činnosti se opíráme o hluboké znalosti oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Škodějov - Zdravotní instituce

Ochrana vašeho zdraví je pro nás důležitá. Ochotu našich pracovníků jistě oceníte. Naše zdravotní instituce se vyznačuje seriózním přístupem. Zabýváme se kontrolou dodržování norem. Poradenství je součástí nabídky naší zdravotní instituce. Naši zaměstnanci se mohou pyšnit rychlostí své práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku