Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Zdravotní instituce

Zdravotní instituce

Hledáte-li profesionála v oboru Zdravotní instituce, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

Tipy: Hygienická stanice, Epidemiologie, Zdravotní ústav, Veterinární správa

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor dobrovolných hasičů Nižní Lhoty

Naše zdravotní instituce má zájem především o ochranu vašeho zdraví. Serioznost a individuální přístup tvoří základ naší práce v oblasti zdravotnických služeb. Dohlížíme na dodržování norem. Naše instituce přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně. U nás naleznete pouze specialisty s hlubokou znalostí svého oboru. Vstřícný přístup, ochota a snaha pomoci je vlastní všem našim zaměstnancům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Dolní Kounice

Pečujeme o ochranu vašeho zdraví. Naši odborníci přistupují ke každému klientovi s ochotou a vstřícností. K našim klientům vždy přistupujeme seriozně a individuálně. Díky našim znalostem vám pomůžeme s vašimi problémy. V portfoliu našich služeb naleznete rychlou zdravotnickou pomoc. Naše instituce se zabývá poskytováním poradenství. V případě kritické situace se můžete obrátit na naše hasiče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Plzeňský kraj

Naše instituce je připravena přispívat k ochraně vašeho zdraví. Při poskytování zdravotních služeb vystupujeme vždy seriozně a bez předsudků. Při vykonávání naší činnosti vycházíme z hluboké znalosti oboru. V naší zdravotní instituci vám poskytneme i možnost poradenství. Naše instituce přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně. Potřebujete-li udělat svému zvířeti rozbory krve, neváhejte se obrátit na naši veterinární správu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Okresní sdružení Znojmo

Naše instituce je připravena přispívat k ochraně vašeho zdraví. Jsme společnost, která se zabývá poskytováním poradenství. Ochotu našich pracovníků jistě oceníte. Dodržování požadovaných norem je u nás samozřejmostí. Rádi využijeme svých znalostí pro vaši spokojenost. V případě kritické situace se můžete obrátit na naše hasiče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Okresní sdružení hasičů Opava

Naše zdravotní instituce se zabývá ochranou lidského zdraví. Jsme společnost, která se zaměřuje na poskytování poradenství. Naše služby poskytují specialisté s hlubokou znalostí svého oboru. V portfoliu našich služeb naleznete rychlou zdravotnickou pomoc. Zabýváme se kontrolou dodržování norem. Serioznost a individuální přístup tvoří základ naší práce v oblasti zdravotnických služeb. Kontaktujte v případě potřeby naše hasiče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aliatros, spol. s r.o.

Zabýváme se ochranou zdraví lidstva. Nabízíme rychlou zdravotnickou pomoc. Naše společnost dbá na zvyšování kvalifikace a odborných znalostí našich zaměstnanců. Naše instituce se orientuje na poskytování poradenství. U nás se rozhodně setkáte s ochotou zaměstnanců. Naše zdravotní instituce je zavázána k dodržování stanovených norem. Serioznost a individuální přístup jsou základem naší práce v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska SDH - Hostivice

Naše zdravotní instituce vám přináší služby vedoucí k ochraně vašeho zdraví. V naší zdravotní instituci dodržujeme veškeré platné normy. Zabýváme se poskytováním zdravotnických služeb, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Při vykonávání naší činnosti se opíráme o hluboké znalosti oboru. V naší zdravotní instituci vám poskytneme i možnost poradenství. K poskytování zdravotnických služeb přistupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. Naše zdravotnická instituce pracuje rychle a efektivně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezka - Okresní sdružení hasičů ČMS Prachatice

Ochrana lidského zdraví je naší hlavní náplní. V naší zdravotní instituci očekávejte seriózní jednání. Jsme společnost, která se zabývá poskytováním poradenství. Náš ochotný personál diskrétně poradí i vám. Naše zdravotnická instituce pracuje rychle a efektivně. V případě kritické situace se můžete obrátit na naše hasiče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení hasičů ČMS Cheb

Ochrana zdraví je naší hlavní náplní. Poradenství je také součástí našich služeb. Zabýváme se poskytováním zdravotnických služeb, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Spolehněte se na serióznost pracovníků naší zdravotní instituce. Ochotně vám poradíme i s vaším problémem. Náš hasičský sbor pořádá různé akce pro veřejnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Čistá u Horek - Zdravotní instituce

Naše instituce se zaměřuje na ochranu zdraví. Kontrolujeme dodržování norem. Poradenství je také součástí našich služeb. Naše služby poskytují specialisté s hlubokou znalostí svého oboru. U nás se rozhodně setkáte s ochotou zaměstnanců. Při poskytování zdravotních služeb vystupujeme vždy seriozně a bez předsudků. Vyškolení zaměstnanci jsou připraveni vám kdykoli pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku