Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Zdravotní instituce

Zdravotní instituce

Hledáte-li profesionála v oboru Zdravotní instituce, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

Tipy: Hygienická stanice, Epidemiologie, Zdravotní ústav, Veterinární správa

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

Zajímáme se také o možnosti ochrany lidského zdraví. Vstřícný přístup, ochota a snaha pomoci je vlastní všem našim zaměstnancům. V naší zdravotní instituci očekávejte seriózní jednání. Naše společnost se zaměřuje na poskytování rychlé zdravotnické pomoci. Provozujeme hasičský sbor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů, Vnorovy

Ochranou lidského zdraví se zabýváme na prvním místě. Serioznost a individuální přístup jsou základem naší práce v oblasti zdravotnických služeb. Vstřícný přístup, ochota a snaha pomoci je vlastní všem našim zaměstnancům. V rámci vykonávání naší činnosti se neustále zdokonalujeme ve znalosti oboru. Nabízíme zdravotnické služby, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. V naší zdravotní instituci dodržujeme veškeré platné normy. Jsme společnost, která se zabývá poskytováním poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Jihomoravský kraj

Naše instituce je připravena přispívat k ochraně vašeho zdraví. Naše zdravotní instituce vám nabízí rychlost svých služeb. Kontrolujeme dodržování norem. Naše veterinární správa hlídá nákazovou situaci v kraji. Naše veterinární hygienické středisko dohlíží na kontrolu hygieny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů

Naším cílem je přispívat k ochraně lidského zdraví. Při poskytování zdravotních služeb zaručujeme seriozní jednání a individuální přístup. Vstřícný přístup, ochota a snaha pomoci je vlastní všem našim zaměstnancům. Naše zdravotnická instituce pracuje rychle a efektivně. Nabízíme služby, které vždy vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Kontrolujeme dodržování norem. V případě kritické situace se můžete obrátit na naše hasiče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Okresní sdružení hasičů Zlín

Naše instituce se zaměřuje na ochranu zdraví. Předmětem naší činnosti je poskytování poradenství. Spolehněte se na serióznost pracovníků naší zdravotní instituce. Poskytujeme rychlou zdravotnickou pomoc. V případě kritické situace se můžete obrátit na naše hasiče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Řepy

Pečujeme o ochranu vašeho zdraví. Využijte rychlosti služeb naší zdravotní instituce. U nás se rozhodně setkáte s ochotou zaměstnanců. Využijte v naší zdravotní instituci také nabídky poradenství. Při poskytování našich služeb zaručujeme seriozní jednání a individuální přístup. Poskytujeme zdravotnické služby, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Naši pracovníci vám poskytnou své odborné znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska - krajské sdružení hasičů Jihočeského kraje

Naše zdravotní instituce se věnuje zejména ochraně zdraví. K řešení všech problémů přistupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. Serioznost a individuální přístup jsou základem naší práce v oblasti zdravotnických služeb. Naše instituce se zabývá poskytováním poradenství. Do našeho portfolia patří zdravotnické služby, které vždy vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Hrádek

Podstatou naší činnosti je ochrana lidského zdraví. Zabýváme se kontrolou dodržování norem. Jsme společnost, která poskytuje poradenství v oblasti zdravotnictví. Při vykonávání naší činnosti vycházíme z hluboké znalosti oboru. Zaměřujeme se na poskytování rychlé zdravotnické pomoci. Hasiči jsou vám k dispozici v případě nouze..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Ostrov

Pečujeme o ochranu vašeho zdraví. Zajišťujeme rychlou zdravotnickou pomoc. Staráme se o dodržování norem. Odborné znalosti našeho personálu jistě oceníte. Při poskytování zdravotních služeb vystupujeme vždy seriozně a bez předsudků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Kadeřavec

Naše služby zahrnují také ochranu lidského zdraví. Naši specialisté disponují hlubokými teoretickými i praktickými znalostmi. Do našeho portfolia patří zdravotnické služby, které vždy vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Naše instituce pečuje o dodržování norem. Naši pracovníci nabízejí rychlost řešení vašich záležitostí. Ochota zaměstnanců naší zdravotní instituce je samozřejmá. Činnost naší společnosti se zaměřuje na poskytování poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku