Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Zdraví a zdravotnictví.

 

Tipy: Ošetřovatelská péče, Domov důchodců, Gynekologická ordinace, Pro dospělé, Praktický lékař, Stomatologická laboratoř, Výživový poradce, Veterinární ordinace, Urologická ordinace, Chirurgie, Ortopedie, Rehabilitace, Lékárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Marek Bednář

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Poskytujeme kompletní rehabilitační péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Štěpánek

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milena Kroulíková-ORL ordinace

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Bačkovská- Praktičtí lékaři pro dospělé

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alexandra Žaloudková-Stomatologická ordinace.

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Rádi vám poskytneme konzultace. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Garantujeme vám individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna Devětsil České Budějovice

Využijte naší pestré nabídky zdravotnického zboží. Maximální serióznost zažijete jedině při nákupu u nás. Rádi vám poskytneme také odborné poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. V naší nabídce najdete jen zdravotnické zboží, které splňuje normy. Můžete se spolehnout, že se vám vždy budeme s ochotou věnovat. Specializujeme se na prodej léků. Jsme specialisté v oblasti léčiv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PharmDr. Lumír Paroulek - Lékárna Na Zahradní

Jsme firma nabízející široký sortiment v rámci prodeje zdravotnického zboží. Spolehněte se na znalosti našich zaměstnanců. Vždy vám ochotně poradíme s výběrem zdravotnického zboží. Využijte naše výhodné ceny a nakupte zdravotnické zboží u nás. Garantujeme vám nejvyšší kvalitu zdravotnického zboží a léčiv. Poradenství je jednou z mnoha služeb, které nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oto Miklóš

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Poskytujeme systematickou odbornou péči. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Císařová

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Poskytujeme zdravotní služby pro dospělé na vynikající úrovni. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku