Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Zdraví a zdravotnictví.

 

Tipy: Ošetřovatelská péče, Domov důchodců, Gynekologická ordinace, Pro dospělé, Praktický lékař, Stomatologická laboratoř, Výživový poradce, Veterinární ordinace, Urologická ordinace, Chirurgie, Ortopedie, Rehabilitace, Lékárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Iva Hloušková - Proeko

Pokud hledáte přirozenou cestu ke zdraví, jako jsou bylinky, bylinky zpracované nanotechnologií,bylinné směsi, bylinné tinktury,zelené,ovocné,černé a jiné čaje, přírodní kosmetika, doplňky stravy, vitamíny,sirupy a další produkty, pak jste u nás správně, neboť zde máte vše pohromadě! Pokud potřebujete namíchat bylinnou směs na míru, jste tu správně.Zároveň poskytuji poradenství ke všem produktům co zde naleznete a pomohu Vám při jejich výběru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Hudečková, neurolog

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Náš individuální přístup jistě oceníte. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Pokud máte problémy s močením, navštivte naši urologickou ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alensa.cz

Kontaktní čočky - dioptrické nebo barevné, včetně roztoků, s dodáním do 24h. Velký výběr slunečních a dioptrických brýlí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dobromila Filová

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Marek Bonk

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BENU Lékárna

U naší firmy, která se zabývá prodejem zdravotnického zboží, naleznete velký výběr produktů z této oblasti. Jsme také odborníci na poradenství ve zdravotnických odvětvích. Naší prioritou je také ochota při jednání se zákazníky. Nabízíme vám výhodné ceny zdravotnického zboží a léčiv. K našim přednostem patří perfektní znalost zdravotnického zboží. Pro výběr zdravotnického zboží a léčiv navštivte naši lékárnu. Specializujeme se na prodej léků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HELP CENTRUM s.r.o.

Naše společnost vám zprostředkuje prodej zdravotnického zboží. V oblasti zdravotnictví poskytujeme i poradenství. Na kvalitu našich produktů se můžete spolehnout. Představujeme spolehlivou lékárnu. Při výběru vhodného léku vám poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Helena Mačasová - Psychologické a psychiatrické ordinace

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniela Bubáková-Ordinace praktického lékaře pro děti

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Jiří Kopeček - lékárna

Jsme firmou, která prodává zdravotnické zboží. U nás dostanete pouze kvalitní zdravotnické zboží a léčiva. Můžeme vám nabídnout široký sortiment kontaktních čoček. Kvalitní oční kapky nakoupíte také u nás. Máme maloobchod s bohatým výběrem zdravotnického zboží. Nakupujte u nás veškeré zboží na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku