Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Zdraví a zdravotnictví.

 

Tipy: Ošetřovatelská péče, Domov důchodců, Gynekologická ordinace, Pro dospělé, Praktický lékař, Stomatologická laboratoř, Výživový poradce, Veterinární ordinace, Urologická ordinace, Chirurgie, Ortopedie, Rehabilitace, Lékárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dana Pěčová

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská nemocnice Ostrava - Oftalmologická ambulance

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Provozujeme všeobecnou oční ambulanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrál Optik

Jsme firma zajišťující prodej veškerého zdravotnického zboží. Nakupujte zdravotnické zboží a léčiva seriózně. V sortimentu zdravotnického zboží vám vždy ochotně poradíme. Brýle jsou dalším z produktů, které máme v naší nabídce. Pozorujte svět v jasných barvách díky našim kvalitním kontaktním čočkám. Můžeme vám nabídnout kvalitní sluneční brýle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Drtík

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Vyznáváme zásady odborné péče. Svým klientům garantujeme individuální přístup. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Poskytujeme odborné konzultaci na úrovni. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Naše rehabilitační centrum obnovuje funkce organismu pacienta a navrací ho do každodenního života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Vereščák - Chirurgická ordinace

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeněk Hofman-stomatolog

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Nabízíme standardní léčebnou a preventivní péči pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Syrovátka- psychiatr

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní nemocnice Příbram - Všeobecná neurologická ambulance II.

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Pernická - Oční optika Iva

V naší firmě se zaměřujeme na prodej zdravotnického zboží. Zabýváme se seriozním prodejem zdravotnického zboží. S nákupem vám poradí náš výborně znalý personál. Do naší bohaté nabídky patří také brýle. Poskytujeme také velké množství kontaktních čoček. U nás si vyberete sluneční brýle podle vašich představ a požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku