Nepřehlédněte
Firmy > Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Zdraví a zdravotnictví.

 

Tipy: Ošetřovatelská péče, Domov důchodců, Gynekologická ordinace, Pro dospělé, Praktický lékař, Stomatologická laboratoř, Výživový poradce, Veterinární ordinace, Urologická ordinace, Chirurgie, Ortopedie, Rehabilitace, Lékárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Šárka Marešová - Logopedická ordinace a pracoviště

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Procházková, kožní ordinace

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Odborná péče je vám u nás vždy zajištěna. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Danuše Šidlová- lékař

Nabízíme odborné zdravotní služby. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniela Štíchová - Stomatologická ordinace.

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oční optika Medek

Výběr našeho zdravotnického zboží vás jistě osloví. Zaručujeme vám serioznost našich služeb. Využijte nabídku našeho poradenství. Můžeme vám zaručit, že veškeré naše zboží splňuje normy. Objednat si u nás můžete kvalitní a cenově dostupné brýle. Můžete si u nás vybrat z velkého množství kontaktních čoček. Zaměřujeme se na distribuci léků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INVOZ

Jsme specialisté na prodej zdravotnického zboží. Využijte naše služby poradenství. K našim přednostem patří vždy ochota při jednání se zákazníkem. Naše zdravotnické zboží je nejvyšší kvality. Také serióznost je u nákupu u nás samozřejmostí. Nákup zdravotnických potřeb a léčiv vám usnadní náš znalý personál. Naše zboží splňuje veškeré normy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov sociálních služeb Vlašská

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Iveta Šťastná-logoped

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme také konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Markéta Janíčková-kožní

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku